ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

„Jesteśmy piękne, mądre, dobrze wykształcone, świetnie sobie radzimy. Ciężko pracować, podejmować odważne decyzje, uczyć się i rozwijać. Jesteśmy dobrze ubrane, stylowe i zadbane. Jedyne, czego nam brakuje to pewność siebie. Wciąż porównujemy się z innymi i wpieramy sobie, że w tych porównaniach – wypadamy słabo. Zamiast mnożyć porównania, powinnyśmy nauczyć się doceniać siebie (…)” .

Oto jak nas, Polki opisuje Justyna Krawczyk w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów. Najpewniej wie co mówi – Justyna to aktualnie, jedna z najbardziej znanych i docenianych polskich specjalistek w dziedzinie zmiany wizerunku.

Ta niezwykle urokliwa i nad wyraz wiarygodna w swych działaniach, właścicielka i założycielka firmy Jak być szczęśliwą kobietą, to licencjonowany Style Coach™, absolwentka prestiżowej szkoły Style Coaching Institute w Londynie, zdobywczyni międzynarodowego certyfikatu stowarzyszenia IASC. Dzięki swojemu, wieloletniemu doświadczeniu w pracy z kobietami, skutecznie i bezkompromisowo, pomaga swym Klientkom w odnalezieniu własnego stylu i nabraniu wiary w siebie.

justyna krawczyk kobbieciarnia książkaDiana Głuch redaktorkiDiana Głuch, Redaktor KoBBieciarni, autorka: W krótkich zdaniach

Nie przepadam za poradnikami. Zwykle nie dostrzegam także ich magicznej mocy odmieniania życia na lepsze, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Choć i tym razem – podchodząc do rzeczy z delikatnym dystansem, spodziewałam się więc raczej czarodziejskich zaklęć,  uzupełnianych raz po raz hasłami z działu coachingu, szybko zweryfikowałam swój pogląd na sprawę. Autorka kupiła mnie swoją autentycznością. Zamiast kazania o tym, co robię źle i kim powinnam stać się w przyszłości, Justyna Krawczyk zaczyna rozmawiać z Czytelniczką jak z prawdziwą przyjaciółką. Zwierza się jej ze swoich kolei losu i opowiada historie kobiet, które zmieniły jej życie.  Opowieści o przeżyciach Klientek Justyny, przytoczone z niezwykłą dawką realizmu i przykuwających uwagę szczegółów, sprawiają, że od stron lektury ciężko się oderwać. To tak, jakby pośrodku rozgrzewających do czerwoności plotek z koleżanką, uciec do toalety przed puentą. Zostałam wciągnięta, przepadłam.

justyna krawczyk kobbieciarnia książka2„15 kroków jak być szczęśliwą kobietą” – to książka, przeznaczona do czytania ale i do aktywnego wypełniania. Napisana lekkim językiem, nie sprawia trudności w odbiorze. Systematyka kolejnych rozdziałów, pozwala Czytelniczce „pracować z lekturą”. Każdy z kolejnych kroków, pomaga analizować poruszany temat, na „próbce” własnego życia.

Czy tak naprawdę jestem świadoma swoim czynów? Czy zmiany są dla mnie dobre? Czy kiedykolwiek spojrzę na siebie z innej perspektywy? Czy dbam o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne? Choć odpowiedzi na zadawane przez autorkę pytania, mogą wydawać się błahe i zgoła niepotrzebne, okazuje się, że uświadomienie sobie tych kwestii, pozostaje fundamentalne, dla ustalenia esencji własnego „Ja”. Autorka pomaga nam zmienić perspektywę patrzenia na rzeczywistość – uczy, jak cieszyć się z najmniejszych osiągnięć i z najdrobniejszych sukcesów, które tak często bagatelizujemy, na złość samym sobie.

To jedna z książek, które z pewnością nie trafią na dno mojej szafy, a położone gdzieś, w zasięgu ręki, będą chronić mnie przed chwilowymi spadkami nastrojów. No, może poza krótkimi przerwami, na które wypożyczę je bliskim sobie kobietom. Niech i one dowiedzą się, jak być szczęśliwe…”

 

 

- A word from our sposor -