ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Akcesoria do makijażu sprawiają, że nakładanie kosmetyków staje łatwiejsze i szybsze, a uzyskany efekt zadowoli nawet perfekcjonistki. Produktów tego typu będziesz używać niemal codziennie. Warto więc postawić na solidny sprzęt wysokiej jakości, który posłuży przez wiele lat, a do tego będzie wyglądać elegancko i kunsztownie. Jakość bywa jednak kosztowna. Zobacz, w przypadku których warto wydać nieco więcej pieniędzy.

1. Pędzle do cieni

Skóra powiek i wokół oczu jest niezwykle wrażliwa, należy więc traktować ją delikatnie. Aby uniknąć podrażnień, warto postawić na pędzelki z syntetycznym włosiem. Jest ono miękkie i nie powoduje alergii. Jednocześnie spełnia swoją funkcję – umożliwia precyzyjną i łatwą aplikację cieni oraz ich blendowanie. Najbardziej przydatne rodzaje to pędzle kulkowe do precyzyjnej aplikacji w okolicy załamania powieki oraz płaskie i zaokrąglone pędzle do nakładania cieni na jej ruchomą część. Ale na tym nie koniec. Jeśli jesteś estetką, pędzle do cieni możesz spotkać schowane w eleganckie pudełka, z pozłacanymi skuwkami. To wspaniały dodatek do Twojej toaletki.

 2. Pędzle do podkładu i pudru

Pędzel do podkładu i pudru potraktuj jako inwestycję, szczególnie, kiedy borykasz się z wrażliwą lub problematyczną skórą. Dlaczego warto zwrócić uwagę na droższe modele? Przede wszystkim ze względu na ich wykonanie. Lepsze pędzle nie rozklejają się podczas mycia, a ich włosie nawet po długim czasie zachowuje kształt i miękkość. Są także niezwykle estetyczne. Ich ekskluzywność polega nie tylko na dopracowanym wyglądzie. Nakładanie podkładu przy pomocy miękkiego pędzla to prawdziwa przyjemność dla Twojej skóry. Wysokiej jakości włosie sprawia, że płynne produkty nie są wchłaniane do środka, łatwiej je czyścić i jest mniej podatne na odkształcenia.

3. Zalotka

Zalotki to akcesoria do makijażu, które dodają spojrzeniu kobiecości i uroku. Podkręcone z ich pomocą rzęsy wyglądają na dłuższe i prezentują się efektownie. Dobra zalotka powinna być właściwie wyprofilowana, żeby pasowała do kształtu powieki. Liczy się także jej wykonanie. Sprzęt taki produkuje się z materiałów odpornych na odkształcenia, np. ze stali chirurgicznej.

- A word from our sposor -

3 akcesoria do makijażu, na których nie warto oszczędzać