1. NuGenesis to podróby! Nie posiadają w składzie tytanu, posiadają w składzie akryl, który niszczy paznokcie! Testowałam i nie polecam absolutnie nikomu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

paznokcie tytanowe kobbieciarnia

Paznokcie tytanowe – hit czy kit?

Choć w Polsce paznokcie tytanowe to wciąż absolutna nowość i niekwestionowany hit ostatnich miesięcy, na świecie metoda ta, znana jest od dziesiątek lat, a po raz pierwszy pojawiła się w Stanach Zjednoczonych już w okresie lat dziewięćdziesiątych.

Choć wydawać by się mogło, że w obliczu rosnącej wciąż popularności tzw. tytanów, w Europie i Stanach Zjednoczonych, rynek obfituje już zapewne w producentów proszków, przeznaczonych do ich wykonania, w rzeczywistości zdominowany pozostaje przez zaledwie dwóch, czołowych graczy. Co ciekawe, niszowość i ekskluzywność tej usługi w Polsce, powodowana była do niedawna faktem, iż aż do chwili obecnej, na krajowym rynku dostępne były produkty wyłącznie jednego, zagranicznego producenta oferującego w swym asortymencie proszki do wykonania tzw. „tytanów”.

W lipcu sytuacja ta, uległa jednak diametralnej zmianie, a nad Wisłę wkroczył śmiałym krokiem drugi z „tytanowych gigantów” – niezwykle popularna w USA, marka firmująca paznokcie tytanowe największych amerykańskich sław – NuGenesis Nails!

nugenesis-logo

4 lipca 2016r. na rodzimym rynku przywitaliśmy oficjalnie, pierwszego i wyłącznego, autoryzowanego dystrybutora produktów marki NuGenesis Nasils – niezwykle bogatej i różnorodnej gamy kolorystycznej, wysokojakościowych proszków, przeznaczonych do ultra łatwego, przyjemnego i szybkiego, a co ciekawe – także samodzielnego wykonywania paznokci tytanowych, bez udziału szkodliwych dla zdrowia promieni lamp UV!

nugenesis nails
Oryginalna fotografia paznokci tytanowych NuGenesis wykonanych w siedzibie wyłącznego dystrybutora marki w Bielsku-Białej

 

Dlaczego akurat „tytany”?

Niebywała popularność tak zwanych „tytanów”, tkwi najprawdopodobniej w niezwykłej kompilacji cech, jakie oferuje produkt. Mowa tu bowiem o trwałości – równej lub lepszej, aniżeli prezentowały dotąd paznokcie hybrydowe, wzbogaconej o niespotykaną wręcz, prostotę wykonania.

Warto podkreślić tu bowiem, iż do zaaplikowania paznokci tytanowych nie potrzeba długotrwałego działania szkodliwej lampy UV. Całość procesu wykonywania jest na sucho, przy pomocy specjalnych proszków oraz aktywatora, co powoduje, iż nakładanie „tytanów” trwa od 30 do 40 min, a co najważniejsze – możliwe jest do wykonania samodzielnie, w zaciszu Twojego własnego, łazienkowego saloniku SPA!

nugenesis nails kobbieciarnia
Oryginalna fotografia paznokci tytanowych NuGenesis wykonanych w siedzibie wyłącznego dystrybutora marki w Bielsku-Białej

Jak powstają paznokcie tytanowe NuGenesis?

  1. Na początek delikatnie odsuwamy skórki, paznokcie nieznacznie piłujemy z wierzchu, celem zmatowienia i odtłuszczenia płytki.
  2. Płytkę paznokcia pokrywamy specjalną bazą wzbogaconą o mikroelementy i witaminy, wzmacniające paznokcie oraz zachowujące ich zdrowy, piękny wygląd. Bazę aplikujemy w odpowiedniej odległości od nasady płytki.
  3. Paznokcie wkładamy kolejno do pojemniczka wypełnionego drobniutkim pudrem o wybranym wcześniej kolorze. Tu zaczyna się zabawa – gama kolorystyczna pęka w szwach!
  4. Dzięki wcześniejszemu zaapelikowaniu kleistego aktywatora, puder idealnie przykleja się do płytki. Dla zachowania odpowiedniego nasycenia wybranego przez nas koloru, czynność zwilżenia paznokcia aktywatorem, a następnie zanurzenia go w proszku, najlepiej powtórzyć dwa razy.
  5. Na końcu, całość utrwalić należy przy pomocy tzw. utrwalacza (top coat-u).

 

O co tyle szumu?

Niekwestionowana popularność tytanowych pudrów do stylizacji paznokci marki NuGenesis wkraczających tegorocznego lata na polski rynek produktów kosmetycznych, zaklęta jest w szeregu zalet, których nie sposób przypisać było dotychczasowym metodom wykonania paznokci.  

Po pierwsze, puder używany do wykonania „tytanów” pozostaje całkowicie bezpieczny dla płytki paznokcia. W składzie rzeczonego pudru znajdują się dwutlenek tytanu, który spotykany również w kosmetykach kolorowych oraz kremach do opalania; polimer akrylowy, służący utwardzeniu płytki oraz kolorowe pigmenty. Całość wzbogacona jest o witaminy (A, D, E) oraz wapń.

loft 13 kobbieciarnia
Oryginalna fotografia paznokci tytanowych NuGenesis wykonanych w siedzibie wyłącznego dystrybutora marki w Bielsku-Białej

Po wtóre, paznokcie tytanowe prezentują się niezwykle naturalnie, zaś ich lśniąca, atrakcyjna dla oka płytka, nie pozostaje nadmiernie pogrubiona. W zależności od woli klientki, można wykonywać je na płytce naturalnej długości lub przedłużonej – w czym pozostają podobne do paznokci hybrydowych. Cienka warstwa tytanów, nie ujmuje im jednak na trwałości. Jak wskazuje na to sama nazwa, paznokcie tytanowe prezentują niezwykłą trwałość i solidność. Wynika to z dodatku akrylu, którego zadaniem pozostaje silniejsze niż zwykle, utwardzenie oraz wzmocnienie paznokci.

nugenesis nails kobbieciarnia

przykładowe kolory dostępne w sklepie internetowym: www.nugenesisnails.pl

Po trzecie wreszcie, usuwanie paznokci tytanowych, podobnie jak i sama aplikacja produktu, pozostaje proste, szybkie i bezinwazyjne. Wystarczy użyć do tego celu, acetonowych kompresów, które rozmiękczą strukturę wierzchniej warstwy paznokcia i z łatwością pozwolą usunąć produkt. Podobnie bezproblemowo, prezentuje się także kwestia ewentualnego uzupełniania braków paznokcia.

Paznokcie tytanowe NuGenesis stanowią doskonałą alternatywę dla paznokci żelowych, akrylowych oraz hybrydowych. W przeciwieństwie do wspomnianych metod trwałego ozdabiania paznokci. Działają w sposób bezinwazyjny – nie ingerując w ich strukturę, a zamiast osłabiać, wzmacniając budowę płytki paznokci, dzięki zawartym w produkcie mikroelementom i witaminom.

Od dziś amerykańska jakość dostępna jest także w Polsce, dzięki NuGenesisNails.pl

ZNAJDŹ PRODUKT W SIEDZIBIE DYSTRYBUTORA I NA STRONIE WWW:

ul. Wałowa 27

Bielsko-Biała 

600 012 500

nugenesis-logo

- A word from our sposor -

„Zrób to sama” – Letnia premiera paznokci tytanowych w Polsce!