ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Uwielbiasz spędzać czas ze swoimi znajomymi, ale od niedawna najnormalniej w świecie nudzicie się lub wykonujecie te same czynności? Pora na zmiany! W najnowszym wpisie prezentujemy 5 ciekawych sposobów na zabawę w gronie najbliższych przyjaciół!

Krótkie wycieczki

Całymi dniami siedzisz za biurkiem? W takim razie koniecznie musisz namówić znajomych na aktywności na świeżym powietrzu! Idealnym wariantem są krótkie wycieczki, np. po okolicznych lasach i puszczach lub szlakach zabytków w mieście. Taki wypad nic nie kosztuje, a może Was nieco zaktywizować i zachęcić do częstszych spacerów. Ciekawym rozwiązaniem są wycieczki tematyczne, skupione np. wokół jednego miejsca lub tematu, które organizują biura lokalnych przewodników.

Oglądanie filmów i seriali

Internet i telewizja też pozwalają kreatywnie spędzać wolne chwile! Kluczem jest dobór odpowiedniego filmu i serialu. Choć z tym może być trudno, bo ile osób, tyle gustów i upodobań, to i tak warto. Nawet jeśli tematyka obrazu czy serii nie do końca Ci odpowiada, to zawsze jest to okazja do podyskutowania w większym gronie i wymiany opinii. Może się okazać, że właśnie takie spotkanie przyczyni się do powstania nowej wspólnej pasji i rozwinie zainteresowania paczki, np. o filmy jednego z reżyserów oraz skłoni do dyskusji o kolejnym odcinku serialu.

Wizyta w escape roomie

Jeśli jeszcze w nich nie byliście, to jak najszybciej trzeba to zmienić! Escape roomy od lat cieszą się popularnością, a wizyta w nich to rozrywka na najwyższym poziomie. Nie dość, że można wybrać „klimat” takiego miejsca (największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście te utrzymane w stylistyce horrorów), to jeszcze rozwiązywanie zagadki może dostarczyć sporo emocji i dobrej zabawy. Co ważne, escape roomy są dość oblegane, dlatego rezerwację najlepiej robić z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Wieczór z planszówkami

Masz dość ograniczony budżet, a Twoi znajomi są raczej domatorami? Oprócz oglądania telewizji czy seriali w internecie świetnym sposobem na spędzenie czasu jest zorganizowanie wieczoru z planszówkami. Koszt nie jest duży – gry można pożyczyć np. z wypożyczalni gier planszowych, a kupno przekąsek na kilka osób nie nadwyręży portfela.

Przebierana impreza

Masz już dość klasycznych nasiadówek? Zorganizuj przebieraną imprezę! Podobnie jak w przypadku wieczoru z planszówkami, nie potrzeba na nią ogromnego budżetu. Wystarczy wybrać tematykę przyjęcia, np. lata 20. czy hippisi oraz przygotować pasującą do klimatu muzykę i przekąski. Stroje przy odrobinie kreatywności można znaleźć w ciuchlandzie i przerobić samodzielnie. Pamiętaj, nie muszą być perfekcyjne – chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, a nie o rewię mody!

 

- A word from our sposor -

5 najlepszych sposobów na spędzenie czasu ze znajomymi!