ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Masz dość życia w pośpiechu? Chcesz zatrzymać się w biegu i posmakować odrobiny słodyczy, której siłą jest natura? Skoro tak- kawiarnia A Nouche to miejsce stworzone dla ciebie! a nouche kobbieciarnia Jeśli kojarzysz hasło „fast food” wyłącznie z frytkami, hamburgerami i innymi smażonymi na głębokim tłuszczu słonymi posiłkami, jesteś w błędzie. Słodkie bułki czy pączki, jakie szybko zjadamy w pracy, przekąski, po które mimowolnie sięgamy siedząc przed komputerem czy telewizorem, słodycze dostępne w każdym sklepie czy supermarkecie to także fast food, równie szkodliwy i niebezpieczny dla naszego zdrowia! Nie wierzysz? Przeczytaj etykiety swoich ulubionych słodyczy. Znajdziesz w nich masę cukru, sztucznych barwników i aromatów, polepszacze smaku i oczywiście konserwanty…

Na szczęście nie trzeba rezygnować z małych przyjemności dla podniebienia! Wystarczy tylko, że zaczniesz dokonywać bardziej świadomych wyborów, dzięki którym nie tylko poznasz smak zdrowych słodyczy, ale jeszcze przekonasz się, jak przepyszne są naturalne przekąski!

a nouche kobbieciarniaZastanawiasz się, gdzie znaleźć łakocie stworzone bez pośpiechu, konserwantów i sztucznych dodatków? Nie wiesz, gdzie można zasmakować delicji dla podniebienia, które nie tylko nie zaszkodzą, ale jeszcze dostarczą twojemu organizmowi wielu dobroczynnych, niezbędnych składników?

Na szczęście jest takie miejsce w Warszawie, które wpisując się w ruch slow food serwuje przepyszne słodkości wykonane na bazie naturalnych składników. To kawiarnia A Nouche mieszcząca się na ul. Mokotowskiej 8 obok Teatru Współczesnego!

a nouche kobbieciarniaWpadając do A Nouche możesz cieszyć się chwilą spokoju i beztroski spędzoną nie tylko przy filiżance aromatycznej kawy, czy prawdziwej japońskiej herbaty, ale również kosztując przysmaków z tak egzotycznych zakątków świata jak Armenia czy Japonia. Aromatyczne Alani, czyli suszone brzoskwinie nadziewane masą orzechowo- miodową, pyszne Soujouk, które z powodzeniem mogą zastąpić żelki, czy wreszcie kandyzowane owoce nadziewane orzechami lub migdałami, to tylko ułamek działającego na wszystkie zmysły menu kawiarni A Nouche!

Zziębniętych zimową porą gości A Nouche powita znakomitymi potrawami na gorąco: naleśnikami, goframi czy wrapami. Pyszna rozgrzewka gwarantowana!

A Nouche zatem to miejsce z pasją- idealne dla każdego, kto ceni dobre, zdrowe jedzenie, ale nie wyobraża sobie dnia bez odrobiny słodyczy…

a nouche kobbieciarnia

Zwolnij, zatrzymaj się- wpadnij do A Nouche!

- A word from our sposor -

A Nouche – rozkosz podniebienia w rytmie slow