ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Kuchnia jest sercem domu. Sercem, o które pieczołowicie dbamy już od momentu planowania, projektowania i urządzania ogółu, aż do wyboru najmniejszych szczegółów, takich jak zestaw solniczki i pieprzniczki. Dbałość o najmniejsze, kuchenne detale, które niczym przysłowiowa „wisienka” na smakowitym torcie, zwieńczają nasz autorski projekt wystroju kuchennego wnętrza – świadczą o naszym oryginalnym guście i dobrym smaku. A czy nie o „smak” właśnie, chodzi tu najbardziej?

Akcesoria kuchenne – WYBIERAJ, PRZEBIERAJ!

Minęły czasy, gdy kompletowałyśmy przybory kuchenne tylko pod kątem kryterium ich użyteczności. Dziś, nie musimy już wybierać chochli i pokrywek, spośród sztampowego asortymentu źle wyposażonych sklepów z dodatkami. Jeszcze dekadę temu, elementy wyposażenia każdej, polskiej można by wymieniać z zamkniętymi oczyma. Te same utarte od lat rozwiązania, te same formy i kolory… Szczęśliwie, czasy szaro-burego PRL-u odeszły jednak w zapomnienie, a przypalone garnki i patelnie naszych babć, w ślad za nimi, odejść powinny daleko za horyzont (przydomowych śmietników).

Dzisiaj, zwracając uwagę na detale, staramy się bowiem pieczołowicie wzbogacać naszą przestrzeń, także tą kuchenną – w akcesoria nie tylko użyteczne i praktyczne, ale przede wszystkim, cieszące oko. Ogromną rolę we wzroście zainteresowania „fikuśnymi” akcesoriami kuchennymi, odegrały niewątpliwie najsłynniejsze blogerki kulinarne. Mistrzynie kuchennego fachu wiedziały, że dowody ich dobrego smaku, okrasić należy szczyptą kobiecej, uroczej oprawy. Pastelowe filiżanki, niebieskie talerzyki, miętowe patelnie, czajniki w retro groszki – stawiając na najróżniejsze, a przy tym najpiękniejsze akcesoria kuchenne, wzmagały zainteresowanie oferowanymi przepisami. Skutecznie! Tym szaleństwem, zarażamy się niezwykle chętnie i oddajemy mu bez reszty…

OKIEŁZNAĆ CHAOS

Równie „szalenie” jednak, nie cierpimy marnować swojego cennego czasu. Każdej z nas zależy, na tym, aby w jednym internetowym miejscu znaleźć wszystkie poszukiwane elementy kuchennego wyposażenia. Spośród niezliczonych propozycji portalów oferujących akcesoria kuchenne, to właśnie portal „DoGotowania.pl” najbardziej przypadł mi do gustu.

Przejdźmy jednak do kulinarno – akcesoryjnych konkretów…

Każda z nas lubi porządek i harmonię, jednak nie każda potrafi przekuć swoje uwielbienie, w czyn. Diabeł nie tkwi w notorycznym sprzątaniu, a w odnajdywaniu prostych i sprytnych rozwiązań, dzięki którym utrzymanie porządku nie sprawi nam większych problemów. Jak to zrobić? Z pomocą akcesoriów kuchennych „DoGotowania.pl” – pojemników na produkty sypkie, makarony, kawy, herbaty, miód, czy chleb – utrzymamy idealny porządek na kuchennych półkach i blatach.

Nigdy więcej rozrywających się papierowych toreb, niedokończonych paczek makaronu czy resztek zeschniętego chleba! Przechowywanie produktów żywieniowych stanie się od teraz łatwe i przyjemne, a użyte do tego celu akcesoria, stanowią prawdziwą ozdobę Twojego kuchennego królestwa. Urokliwe, ultra kobiece, owocowe motywy; modne, przekorne napisy, a może proste, skandynawskie, nieco surowe formy? Wszystkie propozycje, znajdą swoich zwolenników. Wystarczy tylko pozwolić sobie na odrobinę kuchennej fantazji…

źródło: DoGotowania.pl

POŻYTECZNE DROBIAZGI

My kobiety, uwielbiamy „nowinki”, zwłaszcza te, które mogą nie tylko uprzyjemnić, ale i skrócić lub odczuwalnie ułatwić naszą pracę. Gdy tylko wejdziemy w ich posiadanie, niczym strateg po podboju nowego terytorium, chwalimy się swą jakże cenną i pożądaną zdobyczą, przed resztą babskiej gawiedzi. Inwestycji w silikonowe, uniwersalne formy do pieczenia, piękne i praktyczne butelki na oleje, czy niezastąpione nożyczki do ziół – pozazdrościć Ci będzie mogła każda bywalczyni Twojej kuchni (zwłaszcza, że od kiedy staniesz się jej osobistą „Panią Gadżet”, będzie bywać u Ciebie znacznie częściej niż dotychczas).

źródło: DoGotowania.pl

 

Nasze babcie nie miały tylu gadżetów, a doskonale potrafiły sobie radzić…” – usłyszałam kiedyś od swojej przyjaciółki. Miała rację. Zapomniała jednak, że nasze matki i babki, kuchni, mogły poświęcać znacznie więcej czasu. Dobra kuchnia i ergonomiczne wykorzystanie jej mechanizmów, nie stoją ze sobą w sprzeczności. Bądź zatem mądrym i łaskawym (głównie dla siebie samej) menagerem własnej kuchni. Wkrótce podziękujesz sobie za „odmrożony” nagle czas…

akcesoria kuchenne - kobbieciarnia - dogotowania.pl

STYLOWA PROSTOTA I PIĘKNO

Przybory i akcesoria kuchenne, które niegdyś skrywałyśmy głęboko w czeluściach kuchennych szuflad, dziś mogą stać się prawdziwą chlubą naszego mieszkania. Bogata oferta sklepu daleka jest bowiem od typowego wyposażenia kuchni. Oprócz nowoczesnych, minimalistycznych, prostych form, znajdziecie tu prawdziwe bogactwo kształtów i kolorów inspirowanych, niezwykle popularnym w ostatnim czasie, „powrotem do korzeni”. Babcine kanki na mleko, siermiężne moździerze, ceramiczne naczynia czy drewniane akcesoria – przywiodą Wam na myśl sielskie wakacje w rodzinnej wsi. Idealnie skomponują się także z własnoręcznie wyrabianymi, ekologicznymi produktami, na które stawia dziś coraz więcej świadomych pań domu, gwarantujących swym rodzinom zdrowe, tradycyjne, naturalne odżywianie i adekwatny sposób serwowania efektów swej pracy.

DoGotowania.pl
źródło: DoGotowania.pl

 

Spośród akcesoriów kuchennych „DoGotowania.pl” śmiało mogą wybierać powściągliwi zwolennicy minimalizmu, rozentuzjazmowani miłośnicy kolorów, jak i osoby, którym znacznie bliższe pozostają typowo rustykalne, naturalne rozwiązania. Do Ciebie należy decyzja o tym, czy wybierzesz komplet nowoczesnych, posrebrzanych mis czy też postawisz na niezwykle klimatyczne w swej prostocie, gliniane akcesoria. Inspiracje kwitną tu jak świeże pomidory, a smakowite propozycje, charakteryzują się starannym wykonaniem, wysokim stopniem uniwersalności ich zastosowania i niezwykle atrakcyjną ceną.

źródło: DoGotowania.pl

 

Rozsmakuj się więc w formach i kolorach! Najwyższy czas, by nasze kuchnie stały się dla nas prawdziwą kopalnią przyjemności! W końcu i tak musimy w nich bywać… 😉

- A word from our sposor -