ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

akcja motywacja kobbieciarnia

Każdego dnia staram się rozwijać i realizować postawione cele. Pomagam ludziom z mojego otoczenia zwiększyć motywację, świadomość oraz chęć zmiany. Bo zmiany są konieczne! Warto powtarzać sobie, że do sukcesu prowadzi kręta droga, najczęściej pod górę. Wierzchołek wart jest jednak poświęcenia.

PAMIĘTAJ! W każdej chwili możecie zmienić siebie i swoją rzeczywistość. Osobiście, każdego dnia robię mały krok do tego, aby uświadomić ludziom jak ważne jest w ich życiu prawidłowe odżywianie i dbanie o własne ciało. W zdrowym ciele tkwi przecież zdrowy umysł i… dusza. Robię więc wszystko, aby udowodnić każdemu kto staje na mojej zawodowej drodze, że zdrowy styl życia ma sens, nie tylko z uwagi na prawidłowe samopoczucie fizyczne.

PAMIĘTAJ! Zwątpienie dopadnie Cię znacznie szybciej, podcinając skrzydła – jeśli za cel postawisz sobie wejście z marszu na 10 piętro, zamiast codziennego, regularnego przemierzania piętra po piętrze. Dalej będzie już jednak tylko lepiej – człowiek, który złapie odpowiedni rytm, nie będzie potrafił żyć inaczej, aniżeli zdrowo i wysokojakościowo. Powiedz dowiedzenia przeciwnikowi o imieniu „wymówka” – to Twój największy wróg. 

PAMIĘTAJ! Nie tyranizuj samego siebie. Odrobina lenistwa jest nie tylko przyjemna, ale i bezwzględnie wskazana. Dobra książka, czas na relaks z lampką wina w ręce (koniecznie czerwonego, wytrawnego) potrafią mieć zbawienny wpływ na nasze samopoczucie. Jeśli chwilowo „wystrzelałyście” się z interesujących pozycji literackich, polecam swój nr 1 ostatnich tygodni – „Klub Miłośniczek Czekolady”. To bestseller składający się z aż 3 części – lektury wystarczy więc na długo;)

Pozdrawiam,

Sylwia Kowalska

właścicielka sklepu z artykułami EKO – Bioseko

 

- A word from our sposor -

„Akcja motywacja”! 3 krótkie tipy, które zmotywują Cię do działania