ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bądź kobietą niezależną! - kobbieciarniaW ubiegłą sobotę miałam przyjemność uczestniczyć w niezwykłym szkoleniu poprowadzonym przez Kamilę Rowińską – „Kobieta Niezależna”. Szkolenie odbyło się w Krakowie w Hotelu Park Inn by Radisson. To według mnie obowiązkowy punkt, który każda kobieta powinna zaliczyć w swoim życiu. Kamila Rowińska jako ceniony coach i osoba niezwykle doświadczona przez życie, a jednocześnie odnosząca sukcesy na każdej płaszczyźnie życia kobiety, uczy, jak ważna w życiu jest wiara w siebie i swoje możliwości . Pozwala dostrzec prawdziwy potencjał jaki drzemie w kobietach, pomaga go wydobyć i sprawić by działał na naszą korzyść. A więc drogie panie, do dzieła!

Bądź Kobietą Niezależną ! - kobbieciarniaZanim zdecydowałam się wziąć udział w szkoleniu Kamili, przeczytałam książkę, w oparciu której jest prowadzone. Książka ta, oprócz cennej teorii i ważnych zagadnień, zawiera ćwiczenia praktyczne, które skłaniają do bardzo indywidualnego i spersonalizowanego spojrzenia na własną sytuację i wyobrażenia sobie siebie samych, jako kobiety. Publikacja pomaga również w ciszy i spokoju zastanowić się nad własną definicją niezależności i zweryfikować jej słuszność. Bo co tak naprawdę oznacza bycie niezależną?

Bądź Kobietą Niezależną ! - kobbieciarniaWedług mojej, osobistej definicji, to wzięcie odpowiedzialności za siebie i swoje sprawy w każdej sferze życia. Docenianie współzależności z innymi ludźmi, ale i budowanie swojego życia w oparciu o własne, niepodważalne wartości, bez poczucia że spotkamy się z czyimiś ograniczeniami wobec naszych, prywatnych spraw. Kobieta niezależna ma świadomość sprawczości w swoim własnym życiu. Prezentuje postawę pro aktywną. Dba o swoje interesy, finanse. Stawia się na równi z innymi, realizuje swoje wartości, reprezentując postawę asertywną w stosunku do innych osób. Wyrobienie takich nawyków pozwala osiągnąć wszelkie zamierzone cele.

Bądź Kobietą Niezależną ! - kobbieciarniaKsiążka prelegentki wzbogacona jest wywiadami, w których kobiety mające swój pierwszy milion dawno za sobą, udowadniają jak ważne jest stawianie na siebie i swoją niezależność.  To również lektura przydatna dla mężczyzn. Nie tylko mogą się z niej wiele nauczyć, ale też pomóc swojej kobiecie/partnerce w osiągnięciu niezależności, co pozostawać będzie niezbitym dowodem ich dojrzałej miłości do partnerki oraz zaufania, którym ją darzą. Dowodem tego, że mężczyźni coraz chętniej sięgają po wspomnianą książkę, pozostaje fakt ich licznego uczestnictwa w szkoleniu;)

Bądź Kobietą Niezależną ! - kobbieciarniaSzkolenie to okazja do utrwalenia wiedzy zawartej w książce obfitujące w poczucie wyjątkowej energii, generowanej przez grono ponad pięciuset kobiet. To również doskonała okazja, aby spotkać się z autorką i przekonać się jak bardzo jest autentyczna oraz spójna we wszystkim tym co mówi i robi. Swoim przykładem pokazuje, że konsekwencja i spójność wartości, mogą doprowadzić nasze życie do poziomu mistrza. Kamila Rowińska zaraża swoją niezwykłą energią i sprawia, że każda kobieta jest w stanie uwierzyć w swój potencjał. Tak wiele jest w końcu przykładów kobiet, które po szkoleniu „Kobieta niezależna” całkowicie odmieniły swoje życie na lepsze.

Bądź Kobietą Niezależną ! - kobbieciarnia
Kamila Rowińska z Redaktorką KoBBieciarni, właścicielka marki odzieżowej Bonanza Style – Moniką Sałapat

Nie jest to moje pierwsze szkolenie Kamili Rowińskiej w jakim miałam okazję brać udział, ale i na pewno nie ostatnie. Uważam, że jeśli chcemy czerpać z dorobku kobiecego świata, warto uczyć się od najlepszych. Kamila z pewnością należy do tych wyjątkowych…

Pozdrawiam,

Monika Sałapat

Właścicielka marki odzieżowej Bonanza Style

- A word from our sposor -

„Szkolenie z niezależności kobiet” – relacja Moniki Sałapat z warsztatów Kamili Rowińskiej