ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

balony ślubne kobbieciarniaBalonowe ozdoby kojarzą nam się tandetnie Jedna z najtańszych ozdób, łączona nierzadko ze złym gustem i wybitnym kiczem. Nic dziwnego – niegdyś balony napełniane helem, bezwładnie, zupełnie przypadkowo rozwieszane były pod sufitem lub zbierane w jedną balonową, bezkształtną formę głównie na rodzinnych imprezach i lokalnych, jarmarcznych wydarzeniach. Przypadkowy dobór kolorów, kształtów – wszystko, byle tylko udekorować event jak najniższym kosztem, motywem, który w rzeczywistości daleki był od elegancji i klasyki.

sala z balonami kobbieciarniaCoraz częściej pary rezygnowały więc z balonowych ozdób, na rzecz naturalnego wystroju wnętrza sali weselnej, nie chcąc tym samym narazić się na krytykę z tytułu jarmarcznego charakteru uroczystości.

Ale UWAGA! Balony powracają. W odświeżonej, delikatnej i gustownej formie. Nie wierzycie? W końcu „Balon to balon?”. A jednak! Zobaczcie same.

sala weselna balony kobbieciarnia

Balonowe ozdoby przestają być dobierane na zasadzie błogiej przypadkowości. Liczy się każdy szczegół – kolor, wielkość, a nawet sposób ich wiązania. Jaskrawe zółcie, zielenie lub czerwienie, tak popularne niegdyś w doborze dmuchanych ozdób, przegrywają dzisiaj z bielą, niespotykaną dotąd – elegancką czernią oraz pastelami. Dekoratorzy weselnych sal, coraz częściej sięgają także po niestandardowe wielkości i kształty.

stoliki z balonami kobbieciarniaCoraz większą popularnością cieszą się więc wielkie, dmuchane balony, przyczepione do doniczek z kwiatami, okraszającymi wejście do sali weselnej. Nie mniejszą popularność zdobywają także ozdoby w kształcie fantazyjnych napisów, konweniujących z charakterem wydarzenia.

Balonowy słodki stolikPrzypadkowe rozmieszczenie balonów lub bezładne rozrzucenie ich po podłodze sali weselnej na dobre odchodzi do lamusa. Teraz liczy się precyzja formy i wyrazu. Na miejsce rozlokowania dmuchanych wybiera się więc m.in. słodkie kąciki z przekąskami, ściany za stołami prezydialnymi lub klatki schodowe.

Balonowe ozdoby kobbieciarniaPrzesyt użycia balonowej formy, mile widziany jest więc tylko w ściśle przemyślanych rozwiązaniach.

nowoczesne balony kobbieciarnia

ścianka balonowa kobbieciarnia

I jak? Przekonane do powrotu dmuchanego króla parkietów?;)

źródła: popsugar.com; onemagnifiqueday.wordpress.com; wantthatwedding.co.uk; aliexpress.com; pinterest.com; minimalisti.com; dandyevents.com

- A word from our sposor -

Balonowe LOVE: Balonowe ozdoby weselne w nowoczesnej odsłonie – HIT czy KIT?