ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Kamili Gronner kobbieciarnia Cześć,
nareszcie nadszedł czas, aby podzielić się z Wami nowościami. Na naszym blogu pojawiła się alternatywa dla krojów i wzorów z sieciówek (bez obaw, „sieciówkowe” ubrania nadal będą z nami;) Otwieramy się jednak na projekty młodych, zdolnych polskich projektantów, których efekty pracy wprawiają nas w zachwyt. Zobaczcie sami!

Kamili Gronner kobbieciarnia

Kamili Gronner kobbieciarnia

Dzisiaj w roli głównej bluza w barwne plamy – polskiej projektantki Kamili Gronner. Miks kolorowych plam przypomina mi płótno abstrakcjonisty – to taki artystyczny akcent w stylizacji.

Kamili Gronner kobbieciarniaNajważniejsze jednak, że bluza jest bardzo wygodna i dobrze komponuje się zarówno ze spodniami jak i ze spódnicami. Można ugryźć ją na sportowo albo z marynarką. I co najlepsze – w razie zabrudzenia nie widać plam;) Tej i innych bluz autorstwa Kamili szukajcie tutaj.

Kamili Gronner kobbieciarniaJak już wiecie, tej jesieni króluje retro. A czy wiecie, że ten sezon to również niebanalne barwy? Róż z turkusem, przełamany limonką? Oh, to brzmi jak kolorowa jesień u DKNY, Fausto Puglisi czy Prady. Inspirując się pokazami, na sesje wybrałam jednak kolor w wersji „light”. Limonka? Owszem, jednak w towarzystwie stonowanej szarości – na moich ulubionych spodniach culottes i wełnianym płaszczu. Warstwowo i ciepło!

Kamili Gronner kobbieciarnia

Pozdrawiam!

Kasia z Simplicated.pl

- A word from our sposor -

Barwne plamy projektantki Kamili Gronner