ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

modne beanie kobbieciarnia

Beanie to najpopularniejszy obecnie model czapki, który prawdziwe uznanie szczęśliwych posiadaczek zyskał dzięki swej prostocie i niebywałej uniwersalności. Można śmiało powiedzieć, że to niepozorne nakrycie głowy zdobyło już miano klasyka gatunku. Łączy w sobie funkcjonalność i estetykę, zajmuje mało miejsca w walizce i pasuje do niemal każdej jesiennej i zimowej stylizacji. To również ukłon w stronę zdrowia, bowiem niewiele z nas lubi, a w konsekwencji i zakłada czapkę, która często nijak nie pasuje do wizji stylizacji naszej fryzury. Dzięki beanie nasz look zyska świeżości i „modowego pazura”.

Beanie to też świetna baza dla odkrycia i pokazania naszej twórczości, bowiem oprócz już kultowego wydania w wersji soute, możemy pokusić się o najróżniejsze ozdobniki; napisy, kokardy, kwiaty, cekiny czy elementy biżuteryjne. Dlaczego by nie stworzyć własnego, niepowtarzalnego egzemplarza?

Dla tych z nas, które nie lubią banału, dedykowane są beanie o zwariowanych i zabawnych nadrukach, zakończone króliczymi bądź kocimi uszami, wąsami czy pomponami.

beanie kobbieciarnia

Jak widzicie znalezienie odpowiedniego beanie jest prostym i niezwykle przyjemnym zadaniem. Gdybyście jednak wśród bogactwa wzorów, kolorów, deseni i ozdób nie znalazły tego jedynego, idealnego okazu… możecie stworzyć go same.

Dla tych z Was, które nadal nie są przekonane do tego, iż ta czapka może stać się Waszym przyjacielem, z pomocą którego stworzycie wyjątkowe i oryginalne stylizacje, przedstawiamy dziś  garść inspiracji.

beanie stylizacje kobbieciarniaźródło: 1. lookastic.com 2.injackiesshoes.com 3.beautytipsmart.com
beanie stylizacje kobbieciarniaźródło: 1.pinterest.com 2.pinterest.com 3.lookastic.com

beanie stylizacje kobbieciarniaźródło: 1.abccoolimages.com 2.thebestfashionblog.com 3.lookastic.com
beanie stylizacje kobbieciarniaźródło: 1. ciomishoes.atspace.co.uk  2. houseofharper.com3. thebestfashionblog.com

Redakcja jest zachwycona, więc gdy tylko zegar wybije 16, idziemy na łowy… po idealne beanie!

Pozdrawiam,

Wasza trendsetterka!

- A word from our sposor -

Beanie, czapka na miarę kobiecych potrzeb!