ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

bezpłatne konsultacje z księgową kobbieciarnia

Fundacja Twoja Inicjatywa! zaprasza na warsztaty z cyklu „Środa z Księgową”!

 Każdego miesiąca w Polsce otwierane są nowe firmy. Tylko we wrześniu 2015 r. działalność gospodarczą rozpoczęło 17 456 nowych biznesów zarejestrowanych w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG). Młodzi przedsiębiorcy często przyznają jednak, że czują się zagubieni w gąszczu wciąż zmieniających się przepisów i biurokracji. Podobne myśli towarzyszą osobom, które dopiero planują otwarcie swojego biznesu. Dlatego tak ważne jest, by zarówno młodzi stażem biznesmeni, jak i osoby, które przymierzają się do otwarcia własnej działalności gospodarczej mogły liczyć na fachowe i rzetelne wsparcie.

W tej roli idealnie odnajduje się Fundacja Twoja Inicjatywa!, wspierająca polską przedsiębiorczość, organizując liczne warsztaty, szkolenia i konferencje. Z przeprowadzonych podczas tych spotkań ankiet wynika, że jednym z najczęstszych problemów, z jakimi stykają się młodzi przedsiębiorcy są szybko zmieniające się przepisy dotyczące księgowości. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Fundacja Twoja Inicjatywa! postanowiła zorganizować cykl bezpłatnych konsultacji pod hasłem „Środa z Księgową”. Podczas warsztatów, które są prowadzone w przyjaznej, bezstresowej atmosferze, doświadczony ekspert z dziedziny księgowości i prawa podatkowego, Joanna Matusiak, omówi najważniejsze tematy z dziedziny księgowości i udowodni, że przepisy podatkowe wcale nie są takie straszne!

Podczas najbliższego spotkania, które odbędzie się 28. 10. 2015 w Warszawie (Idea Hub, ul. Zajęcza 15), uczestnicy zgłębią tajniki niezwykle istotnego zagadnienia, jakim są koszty uzyskania przychodu. Poznają również zasady, jakimi rządzą się: dokumentowanie kosztów, moment ich ponoszenia, czy ich korekta.

Warto zgłosić swój udział już dziś, gdyż liczba miejsc jest ograniczona!

Szczegóły dotyczące warsztatów i zgłoszenia dostępne na: www.twoja-inicjatywa.pl

Jeśli chcesz być liderem w biznesie, nie może Cię tam zabraknąć!

bezpłatne konsultacje z księgową kobbieciarnia

 

 

- A word from our sposor -

Bezpłatne Konsultacje z Księgową dla mieszkanek Warszawy