ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

buggy gym wyścigi wózków wyścigi z wózkami

Słyszałyście już o kobietach z wózkami, przemierzających w pocie czoła kolejne, biegowe dystanse? Jeśli nie najwyższa pora nadrobić zaległości! W minioną niedzielę w Parku Słowackiego w Bielsku-Białej Stowarzyszenie BuggyGym zorganizowało swą pierwszą imprezę plenerową pod hasłem „Wyścigi wózków”!

Wśród gwarnej, rozbawionej i licznie przybyłej publiczności, zawodnicy odbywali sukcesywnie kolejne konkurencje. Były wyścigi mam, babć, ojców, dziadków, a nawet całych rodzin. Zasady pozostawały spójne dla wszystkich – zamiast biegu, uczestnicy przebywali konkursowe dystanse bezpiecznym dla młodych pasażerów wózków, pośpiesznym chodem. Zamiast kilometrowych maratonów, konkursowicze pokonywali niestandardowy w swych wymiarach odcinek 100 kroków. W zawodach wzięło udział 40 uczestników z Bielska-Białej, Cieszyna, Katowic i innych okolicznych miejscowości. Zapał w dążeniu do wygranej podsycała w uczestnikach wizja otrzymania cennych nagród ufundowanych przez sponsorów wydarzenia. Dla uczestników, którzy uplasowali się poza podium, organizatorzy przewidzieli jednak upominki pocieszenia. Nikt nie wyszedł więc z pustymi rękami i nosem spuszczonym na kwintę. Dobre nastroje rozbrzmiewały w przybyłych gościach gromkimi salwami śmiechu, jeszcze na długo po zakończeniu wyścigu.

buggy gym wyścigi wózków wyścigi z wózkami

Zawody wózków okraszone zostały niemniej atrakcyjną oprawą animacyjną. Wydarzeniu towarzyszyły bowiem warsztaty zumby dla dzieci – ZumbaKids oraz inne zajęcia ruchowe dla najmłodszych uczestników eventu. Organizatorzy zadbali również o możliwość zażycia przyjemności jazdy konnej.

buggy gym wyścigi wózków wyścigi z wózkami

Jeśli nie udało się Wam w dniu wczorajszym dołączyć do wydarzenia, mamy dla Was słowo pocieszenia – nic straconego. Już wiosną nadchodzącego, 2016 roku planowana jest jego bowiem kolejna jego odsłona! Co więcej, inicjatorka i założycielka Stowarzyszenia BuggyGym, Šárka Solecka – z pochodzenia Czeszka, z wyboru mieszkanka Podbeskidzia, z wykształcenia lekarka, a prywatnie mama trojki maluchów i propagatorka zdrowej aktywności fizycznej wśród dzieci i ich rodziców) wraz z profesjonalnymi trenerami Stowarzyszenia, planują ekspansję wózków na kolejne terytoria naszego, pięknego kraju i za granicy. To wspaniałe, że kolejna Podbeskidzka inicjatywa, zaraża pozytywną energią mieszkańców całej Polski! Dajcie się ponieść i Wy;)

buggy gym wyścigi wózków wyścigi z wózkami

- A word from our sposor -

„Biegnij Mamo, biegnij!” – premierowa impreza plenerowa BuggyGym „Wyścigi z wózkami” za nami