ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Święta to wyjątkowy czas, sprzyjający podkreśleniu łączących nas więzi, w którym miłość, przyjaźń i troska o najbliższych, nabierają znacznie świeższego i nieco „wyraźniejszego” oblicza. Właśnie w tym czasie warto zaakcentować nasze uczucie do bliskich i pozwolić im zrozumieć, jak wiele dla nas znaczą.

Co powiedziałabyś jednak, gdyby Twoją więź z partnerem lub przyjaciółką dało się wyrazić naocznie, a wspólny, delikatny element Waszych stylizacji, zdradzałby subtelnie, łączące Was uczucie?

bransoletki MattShield - KoBBieciarnia - promocja święta rabat

Dziś to możliwe! Marka MattShield przygotowała z okazji tegorocznych Świąt, prawdziwą niespodziankę – bransoletki dla Niej i dla Niego, na każdą okazję!

Silne, z pozoru siermiężne, marynarskie sznury użyte do wykonania bransoletek, przełamane nutą codziennej elegancji wyrażonej w kunsztownych, srebrnych lub mosiężnych tarczach, z ręcznie wykuwanym przez krakowskich jubilerów logo marki, sprawdzają się idealnie zarówno w miejskim casualu, jak i ultra eleganckich, świątecznych stylizacjach.

bransoletki MattShield - KoBBieciarnia - promocja święta rabat

U mężczyzn, idealnie dopełniają wizerunku, niezwykle modnego w tym sezonie stylu preppy, doskonale komponując się z eleganckimi blezerami, wełnianymi sweterkami, casualowymi marynarkami lub wizytowymi koszulami.

bransoletki MattShield - KoBBieciarnia - promocja święta rabat

 W przypadku kobiet, świetnie sprawdzą się zarówno jako dopełnienie eleganckiej, świątecznej sukienki lub klasycznego golfu, jak i uzupełnienie oversizowego kardiganu czy znacznie bardziej nieformalnej – zadziornej i fantazyjnej, wzorzystej koszuli.

bransoletki MattShield - KoBBieciarnia - promocja święta rabat

Lansowane przez markę rękodzielne farbowanie oraz zespolenia bransoletek, jako jeden z największych atrybutów nurtu slow, któremu twórcy Mattshield hołdują, w żmudnym procesie wykonywania biżuterii na indywidualne zamówienie klienta spowodowało, iż bransoletki Mattshield w krótkim czasie, zyskały sławę idealnego, stylowego prezentu dla Niej i dla Niego…

Z tej okazji, mamy dla Was świetną wiadomość: do końca roku czeka Was zniżka -20 % na cały koszyk produktów marki! Wystarczy podczas składania zamówienia w sklepie internetowym mattshield.pl podać hasło rabatowe: „ ms-kobbieciarnia” i zamówić wybrane bransoletki dla siebie i swojej drugiej połówki. Niech połączy Was styl, w najlepszym wydaniu!

bransoletki MattShield - KoBBieciarnia - promocja święta rabat

- A word from our sposor -

Bransoletki dla Niej i dla Niego! Mattshield w świątecznym wydaniu