ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

aksami spirit summer kobbieciarniaZmysłowe klimaty, wyrafinowane piękno i olśniewające efekty – tak w skrócie można opisać sesję zdjęciową bielizny marki Axami opublikowaną na łamach ekskluzywnego magazynu „Girlys”!

aksami spirit summer kobbieciarnia

 „Girlys” to międzynarodowy internetowy magazyn skupiający artystów i pasjonatów świata mody. Na łamach tego wyjątkowego wydawnictwa prezentowane są najnowsze trendy, gorące nazwiska i inspirujące projekty.

Ostatnio do tego grona dołączył lider na europejskim rynku bieliźniarskim- polska marka Axami!

aksami spirit summer kobbieciarnia

Wyjątkowe, podkreślające atuty fasony, szlachetne materiały i bogactwo zdobień sprawiają, że projekty marki Axami są esencją kobiecości! Nie dziwi zatem, że magazyn „Girlys” opublikował wyjątkową sesję zdjęciową, gdzie kobiecość jest tematem przewodnim, a bielizna marki Axami gra główną rolę.

aksami spirit summer kobbieciarnia

Na planie sesji zdjęciowej, która powstawała we Francji, w Maison Esprit Boudoir, pokazano różnorodne i wyjątkowe oblicze nowej kolekcji Axami.

aksami spirit summer kobbieciarnia

Projektom polskiej marki, od dawna podbijającej europejskie rynki, towarzyszyły również zjawiskowe, ręcznie zdobione suknie, które nie zdołały jednak przyćmić urody prezentowanej bielizny, a dodatkowo ją wyeksponowały.

aksami spirit summer kobbieciarnia

Sesja fotograficzna, na planie której pracowały m.in. fotograf Eva Sarraute oraz modelki: Giedre i Naîs, przyniosła olśniewające rezultaty! Klimat niedopowiedzenia, ulotnej gry między rzeczywistością a senną fantazją, idealnie podkreślił wyjątkowość, delikatność i sensualność bielizny Axami. Dziewczęca świeżość i delikatność znakomicie współgrała z wysublimowaną, ale zniewalającą kobiecością. Nic dziwnego zatem, że najnowsza sesja zdjęciowa bielizny Axami opublikowana na łamach magazynu „Girlys” nie przeszła bez echa w środowisku fashion!

aksami spirit summer kobbieciarnia

Po raz kolejny okazało się, że projekty marki Axami są natchnieniem do realizacji nietypowych pomysłów, uskrzydlają i ożywiają nawet te już dobrze znane konwencje. Po prostu inspirują!

Fotograf: Eva Sarraute
Miejsce: Maison Esprit Boudoir
Modelka: Giedre
Organizacja: Sensuality I Love You oraz: Val&Sensuality I love you

 

- A word from our sposor -

Buduarowa sesja ekskluzywnej bielizny Axami