ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

bypolala kobbieciarniaKomfort noszenia, doskonałe projekty i najlepsze dzianiny – to znaki rozpoznawcze polskiej marki byPolala. Warto je mieć w swojej szafie!

Jest wiele marek odzieżowych, które zamiast ubierać kobiety, wolą je „przebierać”. ByPolala z pewnością do nich nie należy! Ta polska firma, która swoją pierwszą kolekcję stworzyła w 2014 roku, z każdym nowym sezonem udowadnia, że można ubierać się modnie, a zarazem wygodnie, w stroje, które podkreślają naszą kobiecość, a jednocześnie zapewniają maksimum wygody!

bypolala kobbieciarnia

bypolala kobbieciarnia

Właścicielka firmy- Karina Górska- Wojciechowska jest związana z branżą odzieżową od 16 lat. Nie dziwi więc, że realizacja jej unikatowych projektów zajmuje dosłownie chwilę. Tak było zwłaszcza w przypadku pierwszej kolekcji: „Na pomysł stworzenia własnych ubrań wpadłam w styczniu. W bardzo krótkim czasie znalazłam polskich producentów i wykonawców, bo całość jest 100% made in Poland. Nad kolekcją pracowałam stosunkowo krótko, bo te projekty „żyły” we mnie. Wystarczyło je przelać na papier i uszyć.”- opowiada właścicielka marki.

bypolala kobbieciarnia

bypolala kobbieciarniaKażdy projekt byPolala to kwintesencja stylu, który króluje na londyńskiej i skandynawskiej ulicy: „Szwedki, Dunki ubierają się fantastycznie. Urzeka mnie prostota i luz z jakim to robią.

Chciałabym, żeby w ubiorze Polek było więcej swobody: żeby miały świadomość, że najważniejsza jest wysmakowana wygoda, a nie bycie trendy”– mówi kreatorka marki byPolala.

Za ten luz, który jest motywem przewodnim każdej nowej kolekcji, stylowe dziewczyny błyskawicznie pokochały kreacje z metką byPolala. Dziś marka posiada już trzy sklepy stacjonarne, dwa partnerskie oraz sklep on-line!

Właścicielka firmy podkreśla jednak, że kreowanie własnej marki w jej wydaniu niewiele ma wspólnego z pracą pojmowaną wyłącznie jako obowiązek. To raczej realizowanie własnej pasji, gdzie inspirujący może być każdy dzień i każda, pozornie błaha czynność:

Praca u siebie daje mi niezależność. Dzięki temu sama organizuję swój czas, rano spokojnie mogę zjeść śniadanie, odwieźć córki do szkoły, porozmawiać z nimi, czy pobawić się. Lubię to. Przydaje się także moje wykształcenie. Marketing i zarządzanie, które ukończyłam na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu ułatwiają prowadzenie firmy.

– mówi Karina Górska- Wojciechowska –

„Nie potrafię usiąść i nic nie robić. Gdybym nie projektowała to może zajęłabym się aranżacją ogrodów. Niejeden już urządziłam bliskim”.

bypolala kobbieciarniaWarto podkreślić, że właśnie z inspiracji do natury powstało także logo firmy. Jak to możliwe? Logo– to wąsy winogronowe, które sfotografowała młodsza córka p. Kariny. „Po przyjrzeniu się fotografii nie sposób było nie zauważyć, że ułożyły się one w serce, które widnieje obecnie na każdym modelu ubrania”.

ByPolala zatem to ubrania tworzone przez kobiety i dla kobiet. O wyjątkowości tych projektów świadczy również fakt, że nazwa każdego modelu z pierwszej kolekcji pochodzi od imienia właścicielki, jej córek oraz przyjaciółek.

ByPolala to po prostu ubrania tworzone z sercem!

 

- A word from our sposor -

byPolala- jakość i niezależność