ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Finał konkursu Miss Świata 2015 zbliża się wielkimi krokami. Gala finałowa, podczas której poznamy nową królową piękności odbędzie się już 19 grudnia br., w Beauty Crown Grand Theatre, w chińskim mieście Sanya.

5 października, podczas uroczystej Gali Innowatory WPROST 2015, odbył się pierwszy finał konkursu Miss World Poland, stanowiący jedyną i bezpośrednią drogę eliminacji do konkursu Miss Świata. Spośród 14 finalistek, jury wybrało zwyciężczynię, która 19 grudnia będzie reprezentowała Polskę podczas wyborów Miss Świata w chińskim Sanya. Tytuł najpiękniejszej i prawo udziału w konkursie Miss Świata zdobyła Marta Pałucka.

Marta Pałucka kobbieciarnia
Marta Pałucka

Dla pięknych mieszkanek regionu Podbeskidzia, które chciałyby podążyć śladami laureatki, Agencja AM Prestige, przygotowała kolejną obiecującą możliwość zaprezentowania się wśród szerokiego grona organizatorów renomowanych konkursów piękności i specjalistów z dziedziny kobiecej urody, a także zakwalifikowania się do prestiżowego konkursu Miss World Poland!

Już 29 grudnia 2015r. właściciel Agencji – Edyta Dwornik zaprasza wszystkie chętne do wzięcia udziału w Castingu kandydatki do Klubu MAGNUM STEK I WINO. KoBBieciarnia, jako jeden z patronów medialnych wydarzenia przyłącza się do tego wyjątkowego zaproszenia i obiecuje śledzić jego wyniki czujnym okiem swoich obiektywów.

MAGNUM STEK I WINO

Bielsko-Biała, Ul. Ratuszowa 3,

 DATA: 29 GRUDZIEŃ ( WTOREK) GODZINA: 17.00,

Więcej informacji pod nr tel: Edyta Dwornik 600 077 609 oraz na stronie konkursu.

casting miss world bielsko-biała kobbieciarniaGłówne wymagania, które musi spełnić kandydatka do tytułu Miss World Poland to:

  • Obywatelstwo lub narodowość polska,
  • Bezdzietna panna,
  • Brak Tatuaży
  • Wiek 18-24 lata (przyjmuje się, że do ostatniego dnia roku kalendarzowego, w którym kandydatka bierze udział w konkursie nie może przekroczyć 24 roku życia),
  • Nieposzlakowana opinia i nienaganna prezentacja
  • Proporcjonalna sylwetka

Angelika Prudło  finalistka Miss World Poland 2015
Angelika Prudło

Dlaczego warto spróbować swoich sił? To proste! Jeśli Ty, Twoja córka, młodsza siostra lub przyjaciółka marzycie o karierze modelki lub fotomodelki, świetnie czujesz/czuje się w świetle reflektorów i splendorze czerwonego dywanu, nie tylko zwycięstwo, ale i sam udział w prestiżowym konkursie piękności, może okazać się doskonałą, niepowtarzalną szansą na bycie zauważoną wśród szerszego grona publiczności oraz wypłynięcia na głębokie wody szeroko pojętego show-biznesu. Przykładów na sukcesy podopiecznych Agencji AM Prestige, nie trzeba daleko szukać. Gorące w ostatnim czasie nazwiska modelek Agencji – Angeliki Prudło czy Justyny Ryszki zyskują coraz więcej propozycji współpracy modelingowej w Polsce i za granicą. Piękne podopieczne Agencji, brawurowo przeszły również przez sito kwalifikacji do finału Miss World Poland 2015.

Final Miss World Poland 2015
Final Miss World Poland 2015

- A word from our sposor -

CASTING Miss World Poland B-B 2016, pod patronatem KoBBieciarni!