ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

 swap party simplicated kobbieciarnia Stosy wieszaków, tłumy dziewczyn i stojaki uginające się pod ciężarem ubrań! Tym razem sobotni poranek zamiast na domowych porządkach, spędziliśmy na kolejnej edycji Swap Party – wymiany ubrań i dodatków, a kawiarnia Słoik i Kawa zamieniła się na chwilę w wielki bazar z ubraniami.

swap party simplicated kobbieciarnia

Tunika, buty – Oh La La

swap party simplicated kobbieciarniaZ uśmiechem na twarzy wspominamy minioną edycję Swap Party, która przyciągnęła tłumy dziewczyn z Tychów i okolic. Przytulne wnętrze Słoika i Kawy wypełniło się kolorowymi ciuchami i rozmaitymi dodatkami. Można było znaleźć wszystko: od butów, po bluzki, swetry, sukienki, naszyjniki, bransoletki i torebki (sama „dorwałam” dwie!)

swap party simplicated kobbieciarniaPo pierwszej fali ubrań, przyszedł czas na atrakcje. Zapowiedziane warsztaty z dietetyczką Kasią Wrzos i trenerem rozwoju osobistego Sebastianem Kantor przeszły czasową metamorfozę, udało się jednak wylosować nagrodę główną dla jednej z uczestniczek swapa. Pamiętajcie, że na chętnych czekają konsultacje z Sebastianem, z którym skontaktujecie się tutaj. W międzyczasie losowaliśmy „słoikowe” zniżki i pstrykaliśmy konkursowe zdjęcia odważnych dziewczyn, które jeszcze walczą o sesję zdjęciową. Zdjęć dziewczyn szukajcie tu.

swap party simplicated kobbieciarniaO tym, że wymiana była udana w 100 %, przekonała nas uczestniczka, której walizka po Swapie nie mogła się domknąć od ilości ubrań! To mówi samo za siebie. Mamy nadzieję, że Wasze nowe ciuchy już czują się jak we własnej szafie;)  Zobaczcie co nam udało się „upolować” i pochwalcie się swoimi swapowymi zdobyczami na naszym funpage’u.

Dzięki wszystkim, którzy się pojawili, szczególne podziękowania kierujemy do serowisu NOL Tychy, który sponsorował swapowe plakaty i którego nie mogło zabraknąć przy uwiecznianiu imprezy. Zdjęcia NOLa znajdziecie tutaj.

Pozdrawiamy,

Marta i Kasia z Simplicated.pl

- A word from our sposor -

Ciuch za ciuch, szafy w ruch!