ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Wiele razy słyszałyśmy od kobiet, że codzienność, jest dla nich męcząca, że odbiera im radość, że podcina skrzydła, zabierając energię do innych działań.

Postanowiłyśmy stworzyć dla kobiet możliwość przełamania negatywnego myślenia.
Zadałyśmy sobie i innym kilka pytań. Czy jest możliwe, by rutynową codzienność uczynić barwną i radosną? Czy chcesz coś zmienić? Czy zadbasz o siebie? Czy chcesz mieć dla siebie trochę czasu i przestrzeni? Czy jesteś dla siebie ważna?

Większość odpowiedzi była pozytywna! W wyniku czego proponujemy wydarzenie, które odpowiada na Twoje potrzeby:

Warsztat Kobieca Codzienność z Mocą!

To, jak spoglądasz na swoje codzienne obowiązki, na swoją rutynę wynika z wielu czynników…  Czy masz na nie wpływ?

Naszym zdaniem masz! Kobieca codzienność z mocą, to warsztat, w którym proponujemy Tobie zmianę paradygmatu. Pracujemy na mocnych stronach, na pozytywach, na znajdowaniu rozwiązań. Chcemy abyś poprzyglądała się swoim myślom i uczuciom oraz „wcieliła w życie” działania, które Cię wzmocnią i odciążą.

Kobieca codzienność z mocą, to spotkanie w babskim gronie. Poszukasz tego, co daje Tobie siłę w zwykłe “świstakowe” dni, tego co podnosi Twoją energię do działania.
Zapraszamy kobiety, które potrzebują… I które chcą… Wejść na ścieżkę działania.

Na mini warsztacie popracujemy w dobrej atmosferze, spotkamy się z empatią dla siebie i innych. W towarzystwie niepowtarzalnych kobiet, wymienimy się również tym, co nam w duszy gra.

A to wszystko dla Twojego:
– zdrowia
– równowagi
– emocji

– kontaktów z innymi
– kondycji
– poczucia bezpieczeństwa
– budowania wspólnoty…

Organizatorki:

Magdalena Kuprewicz i Anna Rozdejczer - kobbieciarniaMagdalena Kuprewicz – jestem absolwentką Szkoły Trenerów Grupy Trop, psycholożką, pedagożką montessoriańską, terapeutką pedagogiczną, trenerką Treningu Skutecznego Rodzica. Pracowałam z młodzieżą i dorosłymi w zakresie umiejętności komunikacyjnych. Najchętniej pracuję w obszarze umiejętności miękkich. Mama dwóch synów – największych nauczycieli życia.

Anna Rozdejczer — z wykształcenia jestem pedagogiem, nauczycielem Montessori, a także Niezależnym Certyfikowanym Trenerem Komunikacji wg Thomasa Gordona, współpracuję z Grupą Trop. Podążam empatycznie tropem kobiety. Towarzyszę, inspiruję, motywuję w procesie zmian w obszarze otwartej komunikacji nawiązywania relacji. Jestem mamą dwójki dzieci. Pracuję w sprawdzonym duecie trenerskim z Magdaleną Kuprewicz co stwarza, że spotkania z nami obiema są inne niż zwykłe szkolenia, czy warsztaty. Wysoka jakość rozmowy, miła i bezpieczna atmosfera, empatyczny kontakt, wysłuchanie, praca na pozytywach to warunki doskonałe do wprowadzania zmian.

NIESPODZIANKA DLA JEDNEJ Z KOBBIET:

Dla jednej z Czytelniczek KoBBieciarni, organizatorki Warsztatu przygotowały wyjątkową niespodziankę – pojedyncze ekskluzywne zaproszenie uprawniające do udziału w niezwykłym spotkaniu z trenerkami: Anią i Magdą!Co zrobić, aby je otrzymać? Liczy się refleks!

Pierwsza z Czytelniczek która zgłosi się po odbiór zaproszenia na adres: redakcja@kobbieciarnia.pl otrzyma wejściówkę!

- A word from our sposor -

Codzienność Cię przerasta? „Warsztat Kobieca codzienność z mocą!” doda Ci super-mocy!