ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Wiele osób podważa działanie leków, ziół i podobnych produktów. Często odwołują się oni między innymi do placebo, ponieważ często sami nie próbowali danych produktów lub nie byli w stanie osiągnąć oni zamierzonego efektu. Podobnie jest z takimi produktami, jak coraz bardziej popularna yerba mate.

Czy działa ona satysfakcjonująco? Na jakie efekty można liczyć, by być usatysfakcjonowanym z tego napoju? Jak pić, by cieszyć się najlepszej jakości naparem i efektami? Dzięki naszym wskazówkom, sam przekonasz się o tym, że picie yerba mate posiada o wiele większe właściwości, niż Ci się wydaje.

Placebo czy działanie?

Obecność substancji pobudzających została naukowo udowodniona, więc jeśli ktoś twierdzi, że yerba mate na niego nie działa, to prawdopodobnie nie pije jej w taki sposób, jak powinien lub próbował produktów niskiej jakości, które nie są zadowalające dla klientów. Jeśli Ty należysz do tej grupy, to proszę Cię o to, byś został do końca i spróbował naszych propozycji – wtedy z pewnością docenisz wartości tych wspaniałych liści i suszu, które nie tylko dodadzą Ci energii na cały dzień, ale także uzupełnią niezbędne witaminy i minerały, które także dodadzą wszystkim użytkownikom wigoru.

Pij odpowiednie ilości, ale nie dosypuj liści. yerba mate wystarczy na kilka zalań, więc nie musisz martwić się, że szybko zużyjesz całą paczkę. Ile jej sypać? Zacznij od dwóch łyżek stołowych, ponieważ jest to optymalna ilość – może wydawać się dużo amatorom, jednak posiada ona dużo mniej substancji aktywnych i minerałów, niż kawa i herbata, dlatego trzeba nasypać jej więcej. Zalewaj do momentu, aż straci swój smak – zazwyczaj jest to około 5-7 zalań, więc jak się okazuje, wypada całkiem dobrze, gdyż kawa maksymalnie po 3 straciłaby swoje właściwości, nie mówiąc już nawet o smaku, który byłby nieprzyjemny i rozwodniony.

Akcesoria pomocne w piciu

Dzięki stosowaniu odpowiednich akcesoriów można cieszyć się najlepszymi rezultatami, ponieważ wsadzając specjalną słomkę, która zwaną jest bombillą, do twojej tykwy, czyli pojemnika, w którym umieszczona jest yerba mate, możesz nawet zasypać ją maksymalnie produktem, a i tak pić bez nieprzyjemnych fusów w ustach.

Jak łatwo się zorientować, gorąca woda cały czas przepływa przez liście, uwalniające swoje właściwości. Użytkownik otrzymuje w zamian niepowtarzalny, aczkolwiek mocny smak i lepsze efekty. yerba mate w swoim składzie posiada także dużą ilość niezbędnych minerałów, dzięki którym możemy czuć się znacznie lepiej – należą do nich m.in. magnez.

- A word from our sposor -

Czy yerba mate naprawdę działa?