ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

To głównie kobiety dbają, aby ich ciało było całkowicie lub w większej części pozbawione włosków. Mają do wyboru mnóstwo sposobów, aby owłosienia pozbywać się regularnie lub – po zastosowaniu depilacji laserowej – całkowicie. Depilacja tego typu sprawia, że cebulki włosowe umierają i nie są w stanie wytworzyć kolejnych włosów już nigdy – wymaga to pewnego zaangażowania podczas zabiegów, jednakże jest to proces w stu procentach skuteczny.

Jak przebiega proces depilacji laserowej?


Kobieta, która zdecydowała się na trwałą depilację laserową, może skorzystać z zabiegów na całe ciało, jednakże w partiach, z których każda będzie wymagała kilku powtórzeń. 

Nie ma zaleceń co do obszaru, od którego należy zacząć, a do wyboru jest pozbywanie się owłosienia z:

• ud,
• łydek,
• wąsika,
• pach,
• bikini.

Nie ma na świecie skuteczniejszej metody usuwania włosków, niż depilacja laserowa, dlatego jest on wybierany coraz częściej, z dnia na dzień zwiększając swoją popularność. Na stronie https://jadoreinstytut.com/depilacja-laserowa znajdziemy możliwość zapisania się na profesjonalną depilację. Zabieg polega na użyciu mocy laserowych wiązek światła, które docierają do cebulek włosowych i wypalają je. Cebulka po takim działaniu nie jest się w stanie odbudować, dzięki czemu działanie to nazywamy trwałym. Warto jednak wiedzieć, że włosy na ciele człowieka wyrastają w różnym czasie, co znaczy, że aby laser mógł je zniszczyć, musi na nie trafić. Mówi się o trzech fazach wzrostu włosa, a tylko w jednej z nich da się włoski trwale usunąć, jeśli dodamy do tego różne terminy wyrastania włosów, może się okazać, że będzie potrzebny nie jeden, a kilka zabiegów na jedną partię ciała – jest to całkowicie naturalne.

Kto może skorzystać z zabiegu depilacji laserowej ?

Każda osoba, która nie czuje się na siłach używać codziennie maszynki do golenia lub nie wyobraża sobie używania depilatora, lub wosku w domowych warunkach, powinna skorzystać z zabiegu depilacji laserowej. Kilka zabiegów jest w stanie zniwelować problem owłosienia na stałe, dlatego skorzystanie z nich jest wyjątkowo rozsądnym pomysłem. Depilacja laserem jest przeznaczona dla wszystkich, którzy marzą o gładkiej, zdrowej skórze bez jednego włoska. 

- A word from our sposor -