ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Święta zbliżają nieuchronnie, a pierwsze świąteczne przyjemności powoli rozpoczynają opanowywać nasz magazyn. I tak na przykład dziś, Redakcja wybiera się na przedpremierowy pokaz filmu Listy do M., który stanowił będzie dla nas oficjalne rozpoczęcie sezonu świątecznych dzwoneczków,  rumianych uśmiechów i mikołajkowego, zakupowego szału;)

Za prezentami pewnie jeszcze trochę pobiegamy, za to dla Was już dziś, mamy przygotowaną małą niespodziankę. Nasza Redaktorka Marta z Enjoyment.pl, przygotowała darmową aplikację możliwą do pobrania w sklepie Google Android pod nazwą „Instagram Tags Translator”.

(jeśli czytasz nasz magazyn za pośrednictwem swojego telefonu lub tabletu to aplikacja do pobrania tutaj KLIK)

Aplikacja działa w bardzo intuicyjny sposób, tłumaczy dowolne słowa/#tagi na wybrany przez użytkownika język. Aplikacja pozostaje bezpłatna, a to kolejny plus, który przemawia na jej korzyść;) Może być wykorzystywana nie tylko do tagowania, ale również jako słownik. Działa w tle androida przez co zawsze jest pod ręką. Nie musisz wylogowywać się z gry aby przetłumaczyć słowa których znaczenia nie jesteś pewien, aplikacja jest na wyciągnięcie palca;) Zresztą, dość zachwalania – przetestujcie same;)

Źródło: Enjoyment.pl

- A word from our sposor -

Darmowa aplikacja do tłumaczenia TAGÓW od Enjoyment.pl