ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

3, 2, 1 START! Przenieśmy się do krainy budowania nastroju… Będziemy kreować klimat pozytywnych fluidów i ciepłej energii. W jaki sposób? Wsiadajcie na pokład marki DesignOmania, która tworzy przepiękne i nietypowe dekoracje do wystroju domu: poduszki, pościel, elementy mebli, krzesła, fotele.

Sztuka ujarzmiona!

Na czym polega jej wyjątkowość? Dekoracje Designomanii urzekają nasyconymi barwami, wzorami i kształtami. Nieco na przekór wszechobecnym szarościom firma stawia na odważne kolory i energię (choć jej produkty z wdziękiem ubarwiają minimalistyczne wnętrza). DesignOmania czerpie ze świata sztuki, muzyki, malarstwa czy kinematografii. Wystarczy spojrzeć na krzesło „Turandot” czy poduszki „Carmen”, „Madame Butterfly” z nadrukami bohaterów opery.

Firma, kreując swoje projekty, korzysta z obrazów polskich artystów, drukując je na tkaninach. Dzięki temu powstają niebanalne produkty łączące polską sztukę awangardową z użytecznością publiczną – zdradza przedstawicielka marki.

  „Wyjątkowe”, „oryginalne”, „inne” – to epitety, którymi klienci obdarzają ich produkty. Rzeczywiście. Zarówno forma (polska sztuka), jak i materia (welwet, len, plexi i inne tworzywa) dają niesamowitą mieszankę. DesignOmanię doceniono również na Lazurowym Wybrzeżu, w Paryżu, w Meksyku i na Kostaryce.

Krakowskie klimaty

A jeśli chcielibyście Państwo zobaczyć na żywo niezwykłe dekoracje DeignOmanii – nic prostszego: zapraszamy na nocleg do Krakowa, do jednego z pięciu apartamentów, których wystrój stanowią produkty marki. Firma oferuje na krótkoterminowy wynajem pięć nowoczesnych apartamentów utrzymanych w duchu artystycznym i z wszelkimi wygodami logistycznymi.

Jeśli dbają Państwo o własny komfort, a jednocześnie o estetykę wnętrza – warto zajrzeć do DesignOmanii. Znajdziecie tu dekoracje, które podkreślą Waszą osobowość, a domowi nadadzą charakter.  Agnieszka Mikos i Marek Przywalny, kreatorzy firmy, zapraszają w podróż do świata sztuki i koloru.  Do świata, w którym złapiecie dobrą energię i pozytywne fluidy. A jeśli kochacie sztukę i chcecie komfortowo wypocząć – odwiedźcie krakowskie apartamenty.

Zapraszamy:

www.designomania.pl

www.designomania-apartments.com

www.facebook.com/thedesignomania

 

- A word from our sposor -

DesignOmania – sztuka kreowania nastroju!