ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

diamenty kobiecego biznesu kobbieciarniaW miniony piątek w Centrum Biznesowym Ogrodowa 58 odbył się organizowany przez magazyn LAW BUSINESS QUALITY finał pierwszej edycji Diamentów Kobiecego Biznesu.

diamenty kobiecego biznesu kobbieciarnia
Ilona Adamska – właściciel Imperium Kobiet oraz Law Business Quality

Ponad 80 wyjątkowych pań spotkało się, by odebrać pamiątkowy dyplom „Firma Godna Zaufania”. O muzyczne atrakcje zadbała skrzypaczka Magdalena Szymańska oraz gitarzysta Andrzej Pichliński. O podniebienia gości zatroszczyli się: firma SPOKOBOX, HOKKAIDO SUSHI i cukiernia ALE-TORT.PL. Upominki ufundowali: Klinika Krona, bielizna ALLES, DM Konsult, Felicea i Centrum Biznesowe Ogrodowa 58.

diamenty kobiecego biznesu kobbieciarniaSpecjalny dodatek DIAMENTY KOBIECEGO BIZNESU już w najnowszym wydaniu LAW BUSINESS QUALITY, które jutro trafi do EMPIKÓW.

Tymczasem zobacz, jak piątkowe wydarzenie wspominają nagrodzone panie:

Anna Pestilenz:

Dziękuję za wspaniały event Diamentów Kobiecego Biznesu. Sala przepełniona była kobiecą energią, radością i pozytywnym nastawieniem. Luźna konwencja sprzyjała nowym znajomościom biznesowym, zwłaszcza że uczestniczki reprezentowały szerokie spektrum specjalistów z wielu branż. Sięgnę do nowo zdobytych kontaktów, aby kontynuować dialog, który tak inspirująco rozpoczęliście jako magazyn. Jestem pewna, że ten wieczór był dla wszystkich pań wspaniałym przeżyciem”.

Dorota Badora:

Było mi niezmiernie miło, że mogłam uczestniczyć w tym wydarzeniu, bo pozwoliło mi to na spotkanie w jednym miejscu kobiet, które łączy radość, miłość i pasja do tego, co robią. Uważam, że wyróżnienie kobiet, które tak ciężko pracują na swój sukces, to bardzo dobry pomysł. To miłe, kiedy ktoś dostrzega nasze starania, bo to daje nam motywację do dalszej pracy i realizacji naszych marzeń”.

Ewa Mechelewska:

Gala Diamentów Kobiecego Biznesu 2016 to wspaniały wieczór spędzony w towarzystwie niezwykłych, pięknych i ciekawych kobiet z pasją. Cudowna i energetyczna atmosfera. Pełen profesjonalizm.

diamenty kobiecego biznesu kobbieciarniaRenata Driscoll:

Z wielką przyjemnością uczestniczyłam w finale I edycji Diamentów Kobiecego Biznesu organizowanym przez magazyn LAW BUSINESS QUALITY. Ilona Adamska, inicjatorka wydarzenia i twórczyni tego ciekawego magazynu, potrafi zgromadzić wokół siebie wspaniałe, kreatywne, pracowite i przedsiębiorcze KOBIETY. Spotkanie w moim odczuciu miało atmosferę życzliwości i dało mi dawkę dodatkowej energii! My, kobiety, często zapominamy, jak ważne są takie spotkania. Ponadto rozmowy kuluarowe to źródło wielu inspiracji i dużej dawki uśmiechu. Mam nawet ciekawe spostrzeżenie: czasami niepotrzebnie wydajemy pieniądze na psychologa – trzeba pogadać z serdecznymi, kreatywnymi i niezwykle energetycznymi babkami. Kobiety, mamy tę MOC!”.

Barbara Borowska:

Jak wspominam ostatni piątek? Z błyskiem w oku… Tyle kobiecej energii i inspiracji w jednym miejscu nie zdarza się często. Prawdziwe przykłady przedsiębiorczości otrzymały swoje wyróżnienia. Myślę, że one zobowiązują, motywują i potwierdzają, że kobieca siła nie ma sobie równych!

diamenty kobiecego biznesu kobbieciarniaKarina Górska-Wojciechowska:

Moja pierwsza wielka gala w Warszawie. Obawa przed zadęciem i szpanem. A tu od początku atmosfera totalnego luzu. Panie genialnie nastawione, a to dzięki Ilonie Adamskiej, która całość ubrała w iście zwyczajne spotkanie, na które bardzo mocno liczyłam. Pozostaję w zachwycie nad galą. Było mi niezwykle miło i smacznie”.

Joanna Zając:

Diamenty Kobiecego Biznesu to superpomysł, aby w jednym miejscu zgromadzić wyjątkowe kobiety, które swoim życiem i postawą udowadniają, że wszystko jest możliwe. Że dzięki motywacji, uporowi i ciężkiej pracy można osiągać sukcesy. Jestem dumna, że mogłam znaleźć się w tak wyjątkowym gronie kobiet sukcesu”.

diamenty kobiecego biznesu kobbieciarnia

- A word from our sposor -

Diamenty kobiecego biznesu rozdane!