ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Praktyka mianowania druhen weselnych przywędrowała do nas zza oceanu. Zgodnie z amerykańskim zwyczajem Panna Młoda wyznacza kilka najbliższych sobie przyjaciółek i prosi je o przywdzianie kreacji – identycznych lub odpowiednio skomponowanych do reszty wystroju jej weselnej sali.
Walka o wspólne kroje, kolory lub fryzury może jednak spowodować, że dziewczyny będą czuły się źle, a połowa z nich obrazi się na Pannę Młodą dozgonnie. Ok, może nieco przesadziłam, ale czy naprawdę warto ubierać kobiety w identyczne sukienki? Najnowsze zachodnie trendy zdają się przeczyć tej tendencji.

Daleka jestem od narzucania druhnom jak mają wyglądać.Jeśli jednak w głowie Panny Młodej pojawił się określony pomysł na stylistykę tego dnia, druhny mogą tę wizję rewelacyjnie „dopełnić”. Warto pozostawić jednak druhnom pewną swobodę działania, w miarę możliwości ograniczając się do „narzucenia” im podobnego motywu lub myśli przewodniej, zamiast czynienia z nich „klonów” Panny Młodej. Nie wiecie jak połączyć swoją wizję, z racjami swoich przyjaciółek? Zapraszamy do galerii:

Wilk syty i owca cała czyli pomysły na spójny, ale indywidualny wygląd druhen:

 Jeden materiał – tysiąc sukienek

druhny kobbieciarnia
Jeżeli już zdecydowałyśmy o wyborze materiału, niech nasze druhny zrobią z niego odpowiedni użytek i uszyją dla siebie wyjątkową i niepowtarzalną sukienkę, w której każda z osobna będzie czuła się świetnie.

druhny kobbieciarnia

Ten przykład jest najlepszym dowodem na to, że z jednej beli materiału można wyczarować przepiękne i zindywidualizowane kreacje dla swoich przyjaciółek.

Kolor przewodni
sukienki druhen kobbieciarnia
To zdjęcie powinno być inspiracją dla Panien Młodych, pokazuje bowiem, że Wasze przyjaciółki to zindywidualizowane kobiety, którym należy się zrozumienie i dostosowanie sukienki do ich sylwetki, karnacji i gustu. Słoneczny żółty podany w kilku wersjach wygląda spójnie i uroczo. Niewątpliwie każda z druhen czuła się komfortowo mogąc wybrać sobie krój, deseń i długość sukienki.

Gołębia szarość w kilku, kompletnie różnych stylach. Jest pięknie!

srebro kobbieciarnia

Odcienie

Niby ten sam kolor, ale podany w kilku wersjach. Każda druhna znajdzie odpowiedni odcień dla siebie.

morski kolor kobbieciarnia

Piękne druhny i piękne sukienki w morskim kolorze.

kolorowe suknie kobbieciarnia

Róż jest najbardziej popularnym kolorem na jaki decydują się Panny Młode w wyborze sukienek dla druhen. Jednakże, róż ma wiele pięknych oblicz.

Multikolorowe wesele

multikolor kobbieciarnia

Każda druhna w innym kolorze sukienki, a mimo to wszystko jest spójne i emanuje pozytywną energią! Wesele niczym tęcza wyglądać będzie obłędnie – wesoło, żywiołowo, radośnie!

Wzory

Groszki? Kratka? Kwiaty? Paski? Koronka? Wybór jest ogromny!
druhny nimfy kobbieciarnia
To chyba jedno z moich ulubionych zdjęć. Wspólnym motywem jest koronka. Niebywałego uroku druhnom  dodają również liściaste wianki. Dziewczyny wyglądają niczym nimfy leśne. Całość wygląda po prostu pięknie.

wzory kobbieciarniaNajpiękniejszy wzór dla druhen? Oczywiście kwiaty!!

Długość

Już dawno estetyka wesela odeszła od wieczorowych, strojnych długich sukien. Tym bardziej druhny będą wyglądać wyjątkowo, gdy zaproponujemy im długie, zwiewne sukienki.

długie suknie kobbieciarniaPrzyznam się, że sama chciałabym być druhną na tym weselu. Dziewczyny wyglądają zjawiskowo i elegancko.

długość kobbieciarnia

 Długie, zwiewne sukienki, pastelowe kolory, rozpuszczone włosy czyli dziewczęca i naturalna stylizacja druhen.

Wspólny styl

Marzy Ci się wesele w stylu pin up, marynarskim, vintage a może ludowym? Druhny nadadzą Twojemu pomysłowi niepowtarzalny charakter.

wspólny styl kobbieciarnia

Lata 50-te? czemu nie, jeżeli tylko Pannie Młodej nie zabraknie odwagi! A może pin-up? Vintage? Szalony rock and roll?

Wspólny detal

detal kobbieciarnia

Jeden wspólny detal, ozdobnik może połączyć koncepcje różnorodnych sukienek. A więc, jeżeli decydujemy się na różne odcienie to może wspólnym akcentem będzie kwiat we włosach, wianek albo wyrazista biżuteria, pasek lub szpilki.

I jak Drogie Kobbietki, spodobały się Wam nasze propozycje?:) Jeśli nadal macie wątpliwości, pamiętajcie, że w tym wyjątkowym dniu chodzi raczej o obecność osób dla Was najbliższych, aniżeli idealną oprawę kolorystyczną całej uroczystości.

- A word from our sposor -

DRUHNY NA WESELU – czyli jak ogarnąć ten weselny galimatias?