ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Szczupła, smukła sylwetka i jędrna sprężysta skóra to nie tylko zagadnienie estetyczne. To również oznaka naszego zdrowia i kondycji fizycznej. I oczywiście nie chodzi o to, żeby każdy mieścił się w rozmiarze 36, bo przecież piękno tkwi w różnorodności. Chodzi przede wszystkim o to, żeby każdy czuł się w swoim rozmiarze dobrze, zdrowo i pięknie. Żeby nadejście wiosny i cieplejszych dni było dla Was powodem do radości, a nie frustracji z powodu własnego wyglądu – zbyt obfitych boczków, brzucha czy ud.

Podstawą do zachowania pięknego ciała zawsze był i będzie zdrowy tryb życia – przyjmowanie odpowiedniej ilości płynów, zbilansowana dieta i ruch – niekoniecznie od razu udział w maratonach – wystarczy codzienne zamienienie windy na schody. Oczywiście nie zawsze dieta i uprawianie sportu wystarczają, żeby wyszczuplić ciało, szczególnie te obszary, które są szczególnie oporne na spalanie tłuszczu – brzuch, uda, boczki, ramiona. I kiedy konwencjonalne metody zawodzą lub efekty wyszczuplania nie pojawiają się tak szybko jak byście chcieli – często zaczynacie myśleć o wsparciu ze strony medycyny estetycznej i zabiegach, których celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, np. liposukcja. Bo jak inaczej zrzucić tłuszcz z brzucha? I nie ma w tym niczego złego – w końcu medycyna estetyczna jest dla ludzi i warto korzystać z jej pomocy – pod warunkiem, że wybierzecie dobrze klinikę i wspólnie z lekarzem ustalicie zabieg idealnie dopasowany do Waszych potrzeb w zakresie modelowania sylwetki. Wtedy liposukcja laserowa będzie skuteczna, bezpieczna i efektywna. Na co więc zwracać uwagę, kiedy podejmiecie decyzję, że praca nad ciałem wymaga wsparcia ze strony medycyny? Jak skutecznie spalić tkankę tłuszczową?

Przede wszystkim na wybór kliniki – szukajcie zawsze miejsc, w których pracują profesjonaliści znający możliwości współczesnej medycyny estetycznej i są przeszkoleni z wielu dostępnych technik. Różnorodność w menu zabiegowym kliniki – będzie zawsze gwarancją, że kosmetolog lub lekarz doradzą Wam zabieg najlepiej dopasowany do Waszych potrzeb, a nie jedyny, którym dysponują. I gwarancją, że osiągniecie efekt, o jaki Wam chodzi – szybkie spalanie tkanki tłuszczowej. A przecież metod na modelowanie sylwetki, wyszczuplanie ciała i usuwanie tkanki tłuszczowej znanych medycynie estetycznej nie bez przyczyny jest tak dużo – różnią się od siebie nie tylko efektami, inwazyjnością zabiegu, ale też konkretnymi wskazaniami czy nawet, co równie ważne, przeciwwskazaniami. Jeżeli w klinice medycyny estetycznej dostępne są różnorodne zabiegi takie, jak najnowocześniejsze laserowe i nieinwazyjne wyszczuplanie Sculpsure, korzystające z fal radiowych i ultradźwięków zabiegi Accent Prime, endermologia uważana za jedną z najbardziej naturalnych, opartych na masażu próżniowym metod modelowania ciała czy skoncentrowana na redukcji cellulitu Vela Shape lub iniekcyjne zabiegi lipolizy – możecie wiedzieć z całą pewnością, że specjaliści będą mieli z czego wybierać rekomendując Wam terapię idealną dla Waszego ciała na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej.

Pytajcie też o szczegóły – to bardzo ważne, żeby przed rozpoczęciem terapii odchudzającej mieć pewność, że korzystacie z zabiegów, których naprawdę Wasze ciało potrzebuje i które dadzą Wam najlepsze efekty. Usuwanie tłuszczu to proces, który można osiągnąć różnymi drogami.

 

Efektywne odchudzanie, czyli szybka redukcja tkanki tłuszczowej laserem Sculpsure

Sculpsure, czyli usuwanie tłuszczu laserem – jak to działa?

Wielu  Pacjentów obawia się laseroterapii, głównie z powodu mitów, które narosły wobec tej najnowocześniejszej metody zdobywającej szturmem najlepsze gabinety medycyny estetycznej. Tymczasem laseroterapia, w tym lipoliza laserowa, w rękach profesjonalistów to nie tylko bardzo skuteczne, ale też bezpieczne procedury. Wystarczy, że wysłuchacie dokładnie lekarzy i zastosujecie się do ich wskazań, a na pewno będziecie mogli cieszyć się długotrwałymi i widocznymi efektami. W przypadku lasera Sculpsure – najnowszej metody laserowego wyszczuplania i modelowania ciała – największym atutem jest całkowita nieinwazyjność. Cały zabieg polega na założeniu na ciało Pacjenta specjalnego pasa, na którym umocowane zostają głowice emitujące światło laserowe – tak zwane pady. Każdy z czterech padów ma powierzchnię ponad 30cm2, a więc równoczasowe przyłożenie ich wszystkich do skóry pozwala na jednoczesne wyszczuplanie obszaru ponad 1m2 skóry. Bardzo ważne jest, żeby zarówno pas, jak i pady były dokładnie umocowane, tak, żeby głowice idealnie przylegały do skóry. Tu ogromną rolę odgrywa uważność i skrupulatność kosmetologa, ale z pomocą przychodzi mu również samo urządzenie – sygnalizuje ono moment, w którym głowica odsunęła się od skóry i wymaga poprawy.

Kolejnym atutem Sculpsure jest ogromna liczba kombinacji, w których kosmetolog może zamontować pas i pady. I tu już najważniejszą rolę gra doświadczenie specjalisty. Tylko od niego zależy dobór odpowiedniej kombinacji padów i umieszczenie ich dokładnie w tych miejscach oraz w taki sposób, aby dały najlepsze efekty w procesie, jakim jest spalanie tkanki tłuszczowej. Na mniejszych obszarach możemy korzystać z jednego pada, natomiast na większych – z dużego lub znaczniejszej ich liczby. Kosmetolog może też zmieniać położenie padów, ustawiać je w pionowym lub poziomym układzie zależnie od swojej wiedzy i potrzeb skóry Pacjenta.

Kiedy już kosmetolog wykona tę pierwszą cześć pracy, czyli optymalnie zamontuje głowice lasera na Waszym ciele, rozpoczyna się właściwa procedura, która pozwala na usuwanie tłuszczu, a więc rozgrzewanie tkanek do temperatury ponad 40 stopni Celsjusza. Pierwsze cztery minuty zabiegu nie będą dla Was szczególnie męczące – będziecie co prawda czuć delikatne rozgrzewanie, ale jednocześnie powierzchnia głowicy wykonana ze specjalnego materiału będzie chłodziła powierzchnię skóry, z którą będzie styczna. Później, czyli przez kolejne 21 minut zabiegu, będzie nieco trudniej… Chłodzenie oczywiście nadal będzie działało chroniąc Waszą skórę przed poparzeniem, ale jeśli chodzi o odczucia, cóż, nie będą najprzyjemniejsze. Wrażenie gorąca głęboko w skórze podczas zabiegu Sculpsure jest dosyć wyraźne i raczej nie można zaliczyć go do najprzyjemniejszych.

Na szczęście procedura, jaką jest laserowe odchudzanie jest bardzo krótka – jedna sesja spalania tłuszczu na jednym obszarze trwa zaledwie 25 minut, więc mówiąc kolokwialnie – da się wytrzymać. Szczególnie, jeśli będziecie myśleć przede wszystkim o celu, który stanowi redukcja tkanki tłuszczowej. Ten bowiem warty jest chwilowego poświęcenia. W trakcie 25-minutowej sesji, laser Sculpsure niszczy nawet do 25% tkanki tłuszczowej poddanej zabiegowi. Co równie ważne, na ogół dla uzyskania pełnych efektów zabiegowych wystarcza jedna, maksymalnie dwie sesje na jeden obszar.

I najważniejsze – kiedy zabieg dobiegnie końca, Wasza skóra będzie z pewnością zaczerwieniona i lekko opuchnięta, możecie też odczuwać bolesność w obszarze poddanym terapii, ale… nic więcej! Laser Sculpsure jest laserem nieinwazyjnym. Nie narusza w żaden sposób ciągłości naskórka, więc wyszczuplanie brzucha, ud czy boczków nie wiąże się z powstawaniem ranek. Od razu po zabiegu możecie wrócić do wszystkich normalnych czynności. To bez wątpienia jeden z największych atutów tej nowoczesnej terapii wyszczuplającej.

Kiedy zobaczysz efekty?

Lipoliza efekty

Szybka redukcja tkanki tłuszczowej jest możliwa dzięki laserowi Sculpsure. Po 25-minutowej sesji wyszczuplającej laserem Sculpsure pozostaje Wam już tylko czekać na efekty w postaci utraty centymetrów w obwodach i ujędrnionej, sprężystej oraz elastycznej skóry – efekty jak po liposukcji, ale bez inwazyjnego zabiegu. Kiedy będzie można je zobaczyć? Redukcja tkanki tłuszczowej następuje stopniowo, po upływie kilku tygodni. W tym czasie organizm dokonuje naturalnej lipolizy, czyli pozbywa się rozbitych komórek tłuszczowych. W tym miejscu zawsze warto pamiętać, że obfite nawadnianie organizmu pomaga szybciej osiągnąć efekty zabiegowe, ponieważ organizm potrzebuje maksymalnego wsparcia, żeby przetransportować niechciane, rozbite komórki tłuszczowe i skutecznie się ich pozbyć. Natomiast termicznie pobudzona skóra rozpoczyna w tym czasie swoje procesy przebudowy – stymulowane do działania komórki rozpoczynają zintensyfikowaną produkcję kolagenu przez co skóra nabiera jędrności i sprężystości. Nasza rada – sprawdzajcie codziennie lub dwa, trzy razy w tygodniu obwód brzucha czy ud i śledźcie uważnie różnice, które pojawiają się po kolejnych dniach. W ten sposób najłatwiej zauważycie jak Wasze ciało się zmienia i przybiera wymarzone kształty oraz jak spalany jest tłuszcz.

Lipoliza laserowa Warszawa

Liposukcja laserowa w Warszawie dostępna jest w kilku największych i najlepszych klinikach medycyny estetycznej. Laserowe usuwanie tkanki tłuszczowej przy użyciu najnowocześniejszego lasera Sculpsure dostępne jest między innymi w Klinice Miracki specjalizującej się w zabiegach laserowych, w tym w laserowym odchudzaniu, oraz w Angel Factory, gdzie usuwanie tłuszczu laserem stało się specjalizacją kliniki wraz z innymi kompleksowymi zabiegami na ciało. Więcej na temat zabiegu przeczytasz tu: http://klinikamiracki.pl/zabieg/sculpsure-redukcja-tluszczu-25-minut/

- A word from our sposor -

Efektywne odchudzanie, czyli szybka redukcja tkanki tłuszczowej laserem Sculpsure