ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

W dzisiejszy, piątkowy wieczór, na KoBBieciarni dla relaksu, powracamy do dobrej praktyki analizy wyników co ciekawszych eksperymentów społecznych, przeprowadzanych przez Youtuberów całego świata w kwestii relacji i… reakcji, jakimi rządzą się dzisiejsze społeczeństwa.

Zaprezentowany dzisiaj eksperyment dotyczy stosunków damsko-męskich, a ściślej mówiąc – na pierwszy rzut oka niezauważalnych, a jednak wyraźnie zarysowanych, różnic w reakcjach obu płci na próby zwyczajnego, ulicznego podrywu;)

Czy zastanawiałaś się kiedyś dlaczego większość mężczyzn odczuwa tak ogromne opory przez nawiązaniem z Tobą pierwszego kontaktu? Myślałaś wtedy – „Przecież nie gryzę, co z Tobą nie tak?!”. Moja Droga, nawet jeśli Twój uśmiech, z założenia wywołać miał u nieznajomego przystojniaka, wrażenie zaproszenia do rozmowy, możesz być pewna – najniewinniejszy choćby wyraz Twojej twarzy, nie zmyli czujności, którą u tego biedaka wywołały w przeszłości reprezentantki Twojej płci… Zobaczcie same kochane Panie – jak widać, w przeciwieństwie do mężczyzn nie przebieramy w środkach!;)

Nadal dziwicie się dlaczego nadeszła rola odwrócenia kierunku biegu za króliczkiem?;)

 

- A word from our sposor -

Eksperyment „odrzucenie” – czyli dlaczego mężczyźni oduczyli się podrywać?;)