ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

eksperyment fat dating

Kochane KoBBiety, przed nami słoneczny (i wciąż jeszcze wakacyjny) weekend! Jak w każdy piątek, dla rozluźnienia mamy dla Was dawkę społecznych eksperymentów. Specjalnie na dziś wyszukałyśmy w odmętach Internetu coś, co idealnie pasuje do tematyki wrześniowego wydarzenia Speed Dating w Klubie CHACHARNIA, któremu patronujemy jako KoBBieciarnia.pl. Chodzi bowiem o wrażenie, jakie wywieramy na drugiej osobie, przy pierwszej randce.

Wedle badań, przytoczonych poprzez twórców eksperymentu, największym lękiem kobiety, towarzyszącym jej przy okazji pierwszego spotkania z mężczyzną, którego poznała w Internecie, pozostaje obawa przed tym, czy nie okaże się on seryjnym mordercą lub innym typem socjopatycznego wykolejeńca. Jakkolwiek czyni to z nas najczęściej, przewrażliwione węszycielki „spiskowej teorii dziejów”, mężczyźni prezentują się w tym zestawieniu znacznie gorzej. Tak, tak Drogie Panie. Największym lekiem panów okazuje się bowiem dla odmiany to, iż kobieta, którą zdążyli już zaakceptować i pochłonąć wzrokiem w wirtualnej przestrzeni, stawiwszy się na umówiony termin spotkania okaże się… otyła.

Aby udowodnić tę niekwestionowaną, męską nutę (ok., nie oszukujmy się – symfonię!) próżności, twórcy eksperymentu postanowili sprawdzić, jak zachowa się przy pierwszym spotkaniu w przysłowiowym relau, mężczyzna, którego oczom zamiast oczekiwanej, filigranowej blondynki, zapoznanej na portalu randkowym, ukaże się kobieta o nieco większych gabarytach.

eksperyment fat dating

24-letnia Sara otrzymała za zadanie korespondować z kilkoma mężczyznami za pośrednictwem portalu randkowego i przesyłać im niezwykle atrakcyjne fotografie swojej zgrabnej, zadbanej sylwetki. Na spotkania, umówione z rozochoconymi jej wdziękami randkowiczam, przybywała już jednak w nieco oversizowej wersji. Bezpardonowe zachowanie niektórych z nich, z pewnością wywoła Wasze zaskoczenie…

Cóż, na szczęście co bardziej świadome kobiety, już dawno przestały oszukiwać się, że Panowie są w stanie uczynić zadość Mickiewiczowskiej maksymie „miej w serce i patrzaj w serce”…

https://www.youtube.com/watch?v=2alnVIj1Jf8

 

- A word from our sposor -

Eksperyment „Oversize” – randkowy koszmar mężczyzny