ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

 eksperyment oversize

Pamiętacie jeszcze „Eksperyment Oversize”, przeprowadzony przez dwóch youtuberów przy udziale sympatycznej, dwudziestoczterolwtniej Sary? Jeśli nie, przed obejrzeniem dzisiejszego, warto odświeżyć pamięć -> TUTAJ

Poprzednio Sara otrzymała za zadanie korespondować z kilkoma mężczyznami za pośrednictwem portalu randkowego i przesyłać im niezwykle atrakcyjne fotografie swojej zgrabnej, zadbanej sylwetki. Na spotkania, umówione z rozochoconymi jej wdziękami randkowiczam, przybywała już jednak w nieco oversizowej wersji. Bezpardonowe zachowanie niektórych z nich, wywołało u wielu z Was prawdziwe oburzenie.

Tym razem role zostały odwrócone, a przed próbą charakteru postawione zostały Panie…

eksperyment oversize

W roli internetowego amanta, okazującego się ostatecznie nieco mniej pociągającą, acz rzeczywistą wersją swego facebookowego awataru, wystąpił 28-letni Willy. Na spotkaniu z wybranymi kobietami, stawił się w wersji poszerzonej o kilkadziesiąt dodatkowych kilogramów i sporą dawkę dobrego humoru. Czy niebywale pogodnym, spontanicznym usposobieniem był w stanie zaskarbić sobie względy Pań?

https://www.youtube.com/watch?v=iUy3_kBme4M

Nie możemy ukryć faktu, że i tym razem byłyśmy zaskoczone. Na szczęście – pozytywnie;) Sprawdźcie jak wielce taktownie, rzec można by – dyplomatycznie, reprezentantki naszej płci wybrnęły z tej nieoczekiwanej sytuacji.

 

 

- A word from our sposor -

„Eksperyment Oversize” w wersji męskiej