ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Udało Wam się dzisiaj przemknąć przez internetowe knieje bez natrafienia na film z udziałem wyżej wymienionej Pani? Jeśli tak, pora nadrobić zaległości!

Bohaterka przedstawionego wyżej filmiku to youtuberka makijażowa – My Pale Skin, która kilka dni temu wywołała w Internecie zawieruchę podobną do tej, jaka przeszła dzisiejszej nocy nad Podbeskidziem.

Historia rozpoczęła się jakieś 3 miesiące temu, kiedy Em Ford po raz pierwszy zdecydowała się opublikować w social mediach zdjęcia swojej twarzy bez makijażu, ukazując przy tym wyraźne niedoskonałości skóry.  Od tamtej pory powtarzała wielokrotnie tę praktykę, obserwując jednocześnie reakcje dotychczasowych entuzjastów swej urody. Przez 3 miesiące Em doczekała się około 100.000 komentarzy. W tle filmiku postanowiła opublikować niewielką część z nich.

„Jej twarz jest taka brzydka!”, „Nie mogę nawet na nią patrzeć!”, „Czy ona kiedyś myła swoją twarz?” – krzyczeli w komentarzach hejterzy. Em postanowiła jednak dokończyć dzieła. Ich komentarze przekornie zestawiła  z dotychczasowymi peanami kierowanymi pod adresem jej uroczej, umalowanej twarzy. Efekty eksperymentu pozostają szokujące, zaś wnioski jakie z niego płyną istotnie podważają wiarę w deklarowaną przez większość społeczeństwa umiejętność postrzegania ponad tym co powierzchowne.

- A word from our sposor -

Em Ford-obrzydliwa piękność. Prawdziwe oblicze internetowego hejtingu