ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Napoje energetyczne, czyli tzw. energetyki, to produkty, które cieszą się dużym zainteresowaniem, choć także z drugiej strony ich spożywanie jest przedmiotem licznych dyskusji, ze względu na zadziwiająco szybkie przywracanie dzięki nim energii.

Decydując się na zakup markowych napojów energetycznych, nie trzeba się martwić o to, jak wpłyną na organizm. Ich producenci dbają o to, by spełniały rygorystyczne kryteria względem składników i smaku.

Napoje energetyczne – zastosowanie

Napoje energetyczne to produkty przeznaczone dla osób dorosłych. Mają za zadanie przeciwdziałać zmęczeniu, pobudzając organizm do aktywności. Znajdują zastosowanie przy konieczności dostarczenia energii w różnych sytuacjach – może to być np. intensywny wysiłek umysłowy związany z pracą zawodową, ważnym egzaminem na uczelni czy też krótkotrwałym, a jednocześnie intensywnym wysiłkiem fizycznym (np. treningiem biegowym lub startem w zawodach sportowych).

Jak napoje energetyczne wpływają na organizm?

Napoje energetyczne pobudzają organizm dzięki zawartości w ich składzie odpowiednich substancji. Wśród nich znajduje się najczęściej kofeina, tauryna, cukry proste oraz witaminy z grupy B. Ich odpowiednia konfiguracja zapewnia doskonałe efekty, zapewniając szybki wzrost energii przy silnym zmęczeniu w ciągu dnia.

Dzięki takim napojom energetycznym nie trzeba się zatem udawać na krótki wypoczynek regeneracyjny. Na rynku dostępnych jest wiele produktów tego typu. Tylko niektóre z nich spełniają jednak rygorystyczne kryteria, dzięki którym ich wpływ na organizm jest odpowiednio szybki, a jednocześnie wyróżniają się niezwykłym smakiem i aromatem. Wystarczy zwrócić uwagę na asortyment popularnej sieci franczyzowej Żabka. Przyciąga ona rzesze klientów.

Level Up – nowy wymiar energetyków od Żabki

Energetyk Level Up to produkt dostępny w sieciach franczyzy Żabka, który zdobywa czołowe pozycje w rankingach popularności ze względu na jego liczne zalety. Po pierwsze, wyróżnia się on doskonałym miksem składników zwiększających energię. Wśród nich znajduje się kofeina, tauryna oraz witaminy B6 i B12.

Po drugie, jeśli chodzi o Level Up, są to napoje dostępne w różnych smakach, z 20% sokami owocowymi. Połączenie mango-ananas czy też smoczy owoc-gujawa – to tylko dwa z wielu z oferty. Dzięki temu energetyk Level Up trudno pomylić z innym produktem tego typu. Jednocześnie Level Up to napoje dostępne w dwóch różnych opakowaniach w formie puszki – tj. 250 i 500 ml.

- A word from our sposor -

Energetyki – co warto o nich wiedzieć?