ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Przyznajcie drogie KoBBiety, że nasza niestrudzona pogoń za pięknym wyglądem w głównej mierze oscyluje wokół twarzy. Każda z nas swoje oblicze traktuje jako pierwszoplanowy element naszego wizerunku aby przez 365 dni w roku wyglądać nieskazitelnie – wydajemy setki a nawet tysiące, na szminki, cienie, eyelinery, róże czy podkłady (nie wspominając o najróżniejszych zabiegach upiększających).

Zapominamy jednak o tym, że witając się z nowym szefem, wskazując na mapie drogę przystojnemu turyście czy pokazując koleżance na telefonie najnowszą zdobycz z wyprzedaży – na główny front wychodzą nasze dłonie i paznokcie.

gabrielle, chabronne, czechowice, stylizacja paznokci, kobbieciarnia

Kobiety często zapominają, że to właśnie delikatne i zadbane dłonie są ich prawdziwą wizytówką. Zmywamy naczynia detergentami, pielimy w ogrodzie, przerzucamy tysiące stron raportów i sprawozdań wysuszając dłonie, łamiąc i niszcząc paznokcie.
Nie jest to jednak stan nieodwracalny, z którym musimy się pokornie pogodzić.
Aby nasze dłonie i paznokcie prezentowały się w sposób nienaganny, oprócz właściwej pielęgnacji warto zadbać o ich należyte „przyozdobienie”.

gabrielle, chabronne, czechowice, stylizacja paznokci, kobbieciarnia

Wyspecjalizowane w pielęgnacji dłoni paznokci salony kosmetyczne prezentują prawdziwe bogactwo ozdób idealnie dopasowanych do wydarzenia, w którym planujecie w najbliższym czasie uczestniczyć. Ślub, rozmowa kwalifikacyjna, 40ste urodziny, a może wakacje w tropikach? Zdaniem specjalistek od tych maleńkich, urodowych cudeniek każda okazja wymaga innej oprawy naszego wizerunku.

gabrielle, chabronne, czechowice, stylizacja paznokci, kobbieciarnia

gabrielle, chabronne, czechowice, stylizacja paznokci, kobbieciarnia

Pokaźną ofertę wielu podbeskidzkich salonów kosmetycznych zawdzięczamy wyspecjalizowanej w tej dziedzinie piękna – firmie Gabrielle, oferującej szeroką gamę produktów przeznaczonych do pielęgnacji dłoni i ozdoby paznokci. To właśnie stąd rozpierzchają się regularnie na cały podbeskidzki region artykuły kosmetyczne, dzięki którym nie musicie już z zażenowaniem chować Waszych rąk, aby uniknąć wymownego spojrzenia wnikliwie obserwującego Was rozmówcy.

gabrielle, chabronne, czechowice, stylizacja paznokci, kobbieciarnia

Pielęgnacyjno – zdobiennicze akcesoria, jakie ma w swojej ofercie firma Gabrielle nie są przeznaczone wyłącznie do użytku profesjonalnych salonów kosmetycznych. Urozmaicony asortyment może być wykorzystany również przez te spośród Was, które samodzielnie zapoznały się z tajnikami stylizacji paznokci lub chcą dopiero nauczyć się tej niełatwej wbrew pozorom sztuki.
gabrielle, chabronne, czechowice, stylizacja paznokci, kobbieciarnia

Pamiętajcie Kochane KoBBiety, era obgryzionych paznokci minęła bezpowrotnie! Piękne i zadbane dłonie, zwieńczone estetycznymi, czystymi i precyzyjnie wykonanymi paznokciami, stały się w dzisiejszych czasach wymaganym elementem stroju, jak czyste obuwie, czy dobrana do całości torebka.
W czasach współcześnie panującej gloryfikacji powierzchowności, dbałość o szczegóły, takie jak paznokcie stała się istotna zarówno na wielkiej gali, jak i w zacisznym kurorcie morskim. W tym celu obok klasycznego lakieru, paznokcie możemy ozdobić najróżniejszymi ozdobami wliczając w to elementy biżuteryjne – perełki, naklejki, brokaty, jak również wzorami wykonanymi specjalnymi pisakami do paznokci.

gabrielle, chabronne, czechowice, stylizacja paznokci, kobbieciarnia

Niezależnie więc od tego, czy stylizację paznokci traktujesz jako pasję, realizowaną wyłącznie na własne potrzeby i dla osobistej satysfakcji, czy też podchodzisz do niej z profesjonalnym zacięciem – dla osiągnięcia niepowtarzalnych efektów warto skorzystać z bogatego asortymentu, jakie Podbeskidzie oferuje w tym zakresie. Wśród lokalnych hurtowni wiodących prym w ilości i jakości oferowanych marek, prym wiodą brandy takie jak Chabronne i Gabrielle Nails, których szeroka oferta dostępna jest w sklepie Gabrielle w Czechowicach – Dziedzicach.

 

http://www.gabriellenails.pl/http://www.gabriellenails.pl/

 

- A word from our sposor -

Era obgryzionych paznokci minęła bezpowrotnie…