ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

forum marketinguJako patron medialny wydarzenia, z największą przyjemnością zapraszamy na zbliżające się wielkimi krokami Forum Marketingu „SKUTECZNY MARKETING PRZY SKROMNYM BUDŻECIE – ROI MARKETING, ROZWIĄZANIA DLA STARTUPÓW, ASPEKTY PRAWNE”, które już 2 sierpnia odbędą się w Warszawie.

Dla czytelniczek KoBBieciarni mamy jednak wyjątkową niespodziankę – dzięki poniższemu formularzowi zgłoszeniowemu, będziecie mogły skorzystać z aż 10% RABATU na udział w wydarzeniu: FORMULARZ Z OPCJĄ RABATU.

Skuteczny marketing przy małym budżecie – o czym mowa?

Podczas Forum zostaną zaprezentowane najważniejsze narzędzia informatyczne (internetowe oraz mobilne), które mogą być wykorzystywane przez firmy i instytucje dysponujące bardzo ograniczonym budżetem marketingowym. Tanie, często również bezpłatne narzędzia internetowe – o ile stosowane są umiejętnie i dopierane odpowiednio do potrzeb przedsiębiorstwa, pozwalają bowiem dotrzeć do każdej grupy klientów – indywidualnych (o szerokich zainteresowaniach), ekspertów z danej dziedziny oraz instytucjonalnych.

Uczestnicy poznają kluczowe elementy skutecznej reklamy na Facebooku, znaczenie strony internetowej w generowaniu leadów i budowaniu zaufania odbiorców oraz dowiedzą się czym jest zwrot z inwestycji marketingowych (ROI).

W programie między innymi:

  • Jak poprowadzić tani i skuteczny marketing – narzędzia informatyczne;
  • Czy tanio to znaczy skutecznie?
  • Marketing dla start-upów – praktyczne porady.
  • Social media dla start-upów.
  • Optymalizacja zwrotu z inwestycji (ROI) w marketingu. Marketing ROI- Projekt – zarządzanie produktami marketingowymi w warunkach ograniczonych budżetów.
  • Wybrane aspekty prawne kampanii marketingowych w Internecie.
  • Jak testować teksty na stronie www.

Szczegółowy PROGRAM wydarzenia znajdziecie na stronie Targów: KLIK

PRELEGENTÓW FORUM sprawdzisz TUTAJ

Organizator: Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.; tel. (22) 870 69 10, 870 69 78;

email: pr@konferencja.com.pl

- A word from our sposor -

Forum Marketingu „SKUTECZNY MARKETING PRZY SKROMNYM BUDŻECIE”