ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

foto4-u-konkurs kobbieciarniaChłodno, dżdżyście i ponuro – najczęściej tak właśnie, maluje się w naszych oczach jesienno-zimowa aura widziana zza okien naszych przytulnych mieszkań i domów. Z oczywistych względów powstrzymuje to większość z nas, przed wyjściem na zewnątrz w celach innych, aniżeli przymusowe zakupy czy wizyta u lekarza. Na przekór szaro-burej pogodzie, pragniemy jednak przekonać Was, Drogie Czytelniczki KoBBieciarni, do podjęcia wyzwania i zawalczenia o cenne nagrody w jednym z najpopularniejszych, fotograficznych konkursów tego sezonu!

foto4-u-konkurs kobbieciarniaNamawiamy więc do odświeżenia swojej znajomości z urokliwymi zaułkami Waszych miejscowości. Do zajrzenia, przez najmniejszą choćby dziuplę, w głąb tajemniczego świata zwierząt, który jak w letargu, przygotowuje się aktualnie, do nadchodzącej pory zastoju i zamrożenia. Do zatopienia się w melancholijnym klimacie otulonych poranną mgłą uliczek, przystanięcia na chwilę, wieczorową porą, z dala od miejskich świateł i spojrzenia w górę, w poszukiwaniu inspiracji w gwiazdach, które dzięki niezwykłej przejrzystości powietrza, o tej porze roku, potrafią świecić najjaśniej.

Choć w Polsce nie doceniamy go zbytnio, okres jesienno-zimowy, potrafi obfitować w tajemniczą aurę, sprzyjającą artystycznym uniesieniom i filozoficznym refleksjom. Po rozgorzałych upałem miesiącach gwarnych, rozbrzmiewających śmiechem bulwarów, zatłoczonych smażalni i spalonych słońcem plaż, natura nastraja nas z wolna, na senne wyciszenie. Nadchodzi pora ukojenia w domowym zaciszu. W tym okresie, trudniej niż zwykle walczyć ze swoim, wewnętrznym leniem i zmotywować się do wyjścia z domu. Tym razem jednak, warto podjąć wyzwanie i dać szansę resztkom motywacji do podniesienia się z kanap! Cel wycieczki może okazać się dla Was początkiem prawdziwej pasji i doskonałą okazją do zdobycia wartościowych nagród! Wszystko to, za sprawą niezwykle interesującego konkursu zorganizowanego przez serwis Foto4u.pl.

Znajomi zachwycają się zdjęciami Twojej pociechy podczas jesiennych spacerów? Podziel się nimi w większym gronie! Jesteś mistrzynią organizacji andrzejkowych lub karnawałowych przyjęć, a może podczas rodzinnych uroczystości wiedziesz prym w robieniu najbardziej pomysłowych, pamiątkowych fotek Twoich bliskich? Kochasz naturę – wpatrujesz się w odległe niebo, a może wręcz przeciwnie, uwielbiasz fotografować to, co zachwyca Cię tuż obok, w Twoim własnym ogrodzie. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – od dziś, tylko wyobraźnia, wyznaczać Ci może, granice Twojej fotograficznej kreatywności.

Zasady konkursu zorganizowanego przez serwis Foto4u.pl, pozwalają bowiem puścić wodze fantazji – elastyczne i otwarte na kreatywność uczestników reguły zabawy, zakładają absolutną dowolność obranej tematyki, jak i brak ograniczeń w ilości nadsyłanych zdjęć konkursowych. Sam organizator wyraźnie zaznacza również, że podesłane zdjęcia nie muszą charakteryzować się nieskazitelną jakością, dostępną wyłącznie dla drogich lustrzanek – liczy się fantazyjne, pomysłowe i pełne twórczej inwencji, ujęcie przedstawionego na zdjęciu tematu.

Pora na wyciągnięcie z szafy zakurzonych od wakacji, aparatów fotograficznych! Autor najlepszego z nadesłanych w danym miesiącu, konkursowych zdjęć otrzyma fotoobraz lub fotoprezent  o wartości do 100zł, wybrany przez siebie spośród dostępnych na stronie www.foto4u.pl.

16597-girl-holding-a-camera-1920x1080-photography-wallpaperAby wziąć udział w konkursie wystarczy opublikować swoje zdjęcie w komentarzu pod wpisem konkursowym zamieszczonym na fanpage’u Foto4u w serwisie Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/foto4upl/. Regulamin konkursu wraz z wszystkimi szczegółowymi informacjami dotyczącymi konkursu znaleźć można pod adresem: https://www.foto4u.pl/konkursy,zdjecie-miesiaca-konkurs-fotograficzny-dla-amatorow.

Redaktorki KoBBieciarni zapraszają Was do wspólnej zabawy i same szykują już aparaty do wzięcia udziału w zabawie, a Wy? Jedno jest pewne, nie może Was zabraknąć!

- A word from our sposor -

Foto-szaleństwo z nagrodami – zrób zdjęcie i wygraj!