ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Elegancja, klasyka i wzorowa jakość wykonania to niezaprzeczalne podsumowanie modowej twórczości duetu BOHOBOCO. Duet istnieje na polskim rynku fashion już od 2009 roku. Przy okazji pokazu, warto wspomnieć o prawdziwej gratce dla podbeskidzkich patriotek, gdyż jeden z Panów, tworzących tą markę modową – Michał Gilbert Lach pochodzi z Żywca. Jeśli jeszcze, któraś z Pań nie zna tego genialnego (w moim subiektywnym przekonaniu) duetu – warto czym prędzej nadrobić te braki – www.bohoboco.com.

W poniedziałek 18.05.2015 odbył się ich kolejny pokaz. Tym razem dotyczył on nadchodzącego sezonu jesień/zima 2015. Aby go zobaczyć trzeba było udać się na warszawską Wolę, do Hali Expo XXI.

Podczas pokazu doznania wizualne były dodatkowo stymulowane przez doznania smakowe, które zapewnili – Magnum, Cisowianka Perlage, Somersby, Malboro itd.

Zapraszam na relację z tego pokazu, bo jest czym nacieszyć oczy. Osbiście miałam przyjemność zobaczyć ją na żywo, popijając smaczne bąbelki i wypełniając brzuch słodkościami. Konstrukcja sali, zbudowana zresztą specjalnie na potrzeby pokazu, wraz z efektami świetlnymi i dźwiękowymi towarzyszącymi show, jak choćby przygaszaniem świateł czy budowaniem napięcia muzyką (przed wyjściem modelek oraz na końcu pokazu, bezpośrednio przed ostatnim przejściem duetu Bohoboco) robiły naprawdę interesujące wrażenie. Katarzyna Sokołowska po raz kolejny nie zawiodła, reżyserując perfekcyjnie całe widowisko.

Jak na modowy, warszawski event przystało pojawiły się tłumnie tłumnie również i gwiazdy takie jak: Paprocki & Brzozowski, Robert Kupisz, Łukasz Jemioł, Tamara Arciuch, Kaja Śródka, Aneta Kręglicka, Hubert Urbański, Agnieszka Cegielska, Edyta Herbuś czy Michał Żebrowski.

Jeśli ktoś nadal czuje niedosyt polecam relacje z backstage’u Filipa Okopnego:
http://fashion-backstage.com/bohoboco-aw-1516-2/
http://fashion-backstage.com/bohoboco-aw-1516/
Miłego oglądania!

 

- A word from our sposor -

Fotorelacja z pokazu BOHOBOCO – jesień/zima 2015