ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

W minionym tygodniu odbyła się inauguracja Akademii Absolutnej Kobiety. Organizatorką i pomysłodawczynią jest Anna Długołęcka – projektantka mody, reżyserka operowa, menadżerka, założycielka marki modowej, podróżniczka, autorka książki. „Poza granice ograniczeń”.

Na otwarcie zostały zaproszone kobiety, które przeszły już przez inicjację, a aktualnie – pozostają ambasadorkami Akademii. Wieczór był niesamowity, pełen pozytywnej energii i mocy kobiecych atrakcji. Bohaterka zamieszania – Ania, opowiadała o swojej drodze do Absolutnej Kobiety, upadkach i odnajdowaniu własnej ścieżki.

Spotkanie obfitowało również w praktyczne ćwiczenia. Uczestniczki poproszone zostały m.in. o narysowanie siebie… w deszczu. Choć brzmi z pozoru łatwo, miało to na celu zbadanie tego, jak „widzi nas” nasza podświadomość – czyli jak tak naprawdę traktujemy siebie same i jak czujemy się w naszej przestrzeni życiowej. Gościnie inauguracyjnej gali Akademii, miały okazję wybrać również motto Absolutnej Akademii oraz wpisać się do jej księgi pamiątkowej.

Akademia została utworzona w celu umożliwienia rozwoju kobietom. Wszystkie kończymy różne szkoły i uczelnie, ale na żadnej z nich nie uczą nas jak żyć, jak poradzić sobie z niepewnością, lękiem, pokonaniem wyzwania, sprostaniem sytuacji, zakończeniem związku, wyzwoleniem się spod tyranizującego szefa czy rodziców. Nie uczą również jak dobrze wyglądać czy jak odnaleźć swój styl…

Nie uczą nas, Kobiet, jak zabrać głos, jak wygłosić swoją prawdę i się nie bać. Jak dotrzeć do prawdy i czym ta prawda jest. Nie uczą jak osiągnąć spokój, harmonię i spełnienie i czym to w ogóle jest. Nie uczą jak odczytać co jest naszą misją i jak ją zrealizować. Nie uczą, że jesteśmy wyjątkowe i niepowtarzalne i musimy iść swoją drogą, stawiają innych przykłady co powoduje, że czujemy się gorsze i przytłoczone. Nie uczą jak być  tą jedyną – wzorem samym w sobie.

To właśnie Akademia będzie uświadamiać, pomagać, odkrywać poprzez realizację programu „Absolutna Kobieta”.  Podczas jedenastu miesięcy pracy będzie możliwe poznanie prawdziwych przyczyn naszych niepowodzeń, nauczyć się jak skutecznie przekształcić dotychczasowe życie i jak osiągnąć trwały sukces. Program podzielony jest na etapy, między innymi warsztaty z oczyszczania aury, poszukiwania stylu, tworzenie garderoby czy też sposoby wyrażania siebie. – komentuje otwarcie założycielka Akademii Anna Długołęcka.

Choć gala inauguracyjna już na nami, otwarcie Akademii dla wszystkich pozostałych, zainteresowanych Pań nastąpi już 3 lipca. Więcej o Akademii i oferowanym przez nią programie znajdziesz na oficjalnej stronie projektu.

 

- A word from our sposor -

Gala inauguracyjna Akademii Absolutnej już za nami. Zobacz relację z wydarzenia!