ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Kiedy włosy wymagają natychmiastowego wzmocnienia, po trudach zimy, czy palącym letnim słońcu, sięgnij po Garnier Botanic Therapy. Dzięki olejkom i innym naturalnym składnikom zawartym w szamponach, maskach i odżywkach do włosów z serii Garnier Botanic Therapy już po pierwszej aplikacji twoje włosy nabiorą blasku, witalności i atrakcyjnego, zdrowego wyglądu.

Zadbaj o swoje włosy z Garnier Botanic Therapy

Każdego dnia włosy narażone są na działanie czynników powodujących ich niszczenie. Na ogólną kondycję włosów wpływają zabiegi fryzjerskie, stosowanie suszarek, prostownic, farb koloryzujących, wiązanie przy użyciu ciasnych spinek i gumek, które powodują łamanie i wycieranie się włosów oraz słońce, wiatr, mróz, ciężka, chlorowana woda, a także zbyt mała ilość zażywanych witamin. Aby odbudować, ochronić i wzmocnić włosy warto sięgnąć po produkty do pielęgnacji włosów od Garnier Botanic Therapy, czyli regenerujące szampony, odżywcze maski, wzmacniające kremy, w składzie których znajduje się m.in. olejek rycynowy, migdałowy, arganowy, propolis, miód, kamelia, zielona herbata, cytryna, mięta.

Poznaj szampony Garnier Botanic Therapy, które wzmocnią twoje włosy

Wyjątkowa seria szamponów do włosów suchych, zniszczonych i wymagających natychmiastowej pielęgnacji Garnier Botanic Therapy to przede wszystkim Garnier Botanic Therapy szampon do włosów osłabionych i łamliwych z olejkiem rycynowym i migdałem. Unikalna formuła Garnier Botanic Therapy, łącząca olejek rycynowy i migdał, dodaje włosom osłabionym miękkości i blasku, ułatwia ich rozczesywanie, wzmacnia je oraz wydobywa ich naturalne piękno i kolor. W ofercie Garnier Botanic Therapy znalazł się również szampon do włosów suchych i zniszczonych z mityczną oliwką, czyli z oliwą z oliwek, która już od wieków ceniona jest za swe niezwykłe właściwości odżywcze. Ta intensywnie regenerująca formuła szamponu Garnier Botanic Therapy odżywia i wzmacnia włosy, aż po same końce, nie obciążają włosów, przywraca im naturalne piękno.

Dla włosów normalnych, ale z tendencją do przetłuszczania się, Garnier Botanic Therapy zaoferował szampon z zieloną herbatą, cytryną i eukaliptusem, bez parabenów i silikonów. Ta orzeźwiająca formuła szamponu Garnier Botanic Therapy oczyszcza i tonizuje skórę głowy, nadając włosom blask bez ich obciążania, by na dłużej zachowały zdrowy wygląd i świeżość.

Propozycją dla włosów bardzo zniszczonych, z rozdwojonymi końcówkami jest Garnier Botanic Therapy z miodem i propolisem bez parabenów. Ten szybko działający, ochronny szampon intensywnie chroni i dogłębnie odżywia zniszczony włos. Stosowany regularnie szampon Garnier Botanic Therapy z miodem i propolisem zregeneruje włosy, przywracając im naturalne piękno.

Wzmocnienie i codzienną ochronę włosom farbowanym i z pasemkami zapewni szampon Garnier Botanic Therapy z żurawiną i olejkiem arganowym. Ta wyjątkowa formuła odżywi włosy bez ich obciążenia, ochroni głębię koloru, dodając włosom blasku i świeżości.

Zapewnij włosom 100 procent ochrony z maską i odżywką do włosów od Garnier Botanic Therapy

Eksperci Garnier Botanic Therapy dla zapewnienia włosom kompleksowej ochrony i pielęgnacji stworzyli unikalne formuły dla włosów osłabionych, łamliwych, wysuszonych. Systematyczne stosowanie masek i odżywek Garnier Botanic Therapy, w połączeniu z odpowiednio dobranym szamponem Garnier Botanic Therapy zapewni włosom pełne wzmocnienie, odżywienie, ochronę. Naturalne olejki sprawią, że włosy będą miękkie i pełne basku, odżywione i wzmocnione od nasady, aż po same końce. Natomiast zawarty w szamponach i odżywkach Garnier Botanic Therapy miód i propolis sprawi, że włosy będą zregenerowane, odporne na uszkodzenia, elastyczne i miękkie.

- A word from our sposor -

Garnier Botanic Therapy – produkty, które wzmacniają włosy