ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

szerokie brwi kobbieciarnia

O tym jak ważne dla naszego wizerunku są wypielęgnowane, właściwie ukształtowane oraz systematycznie regulowane brwi pisałam już we wrześniowym artykule: „Zadbane brwi najlepszą wizytówką damy” .Niestety, nie każda z nas cieszyć się może gęstymi brwiami. KoBBiety, wąskie, zaniedbane dotąd brwi to jednak nie powód do obaw. Są metody, które sprawią, że na waszej twarzy pojawia się piękne, harmonijne łuki brwiowe, które podkreślą kobiecą urodę i nadadzą jej drapieżnego charakteru.

szerokie brwi kobbieciarnia

Co zatem możemy zrobić, gdy natura lub błędy młodości, pozbawiły nas naturalnego i wyraźnego kształtu brwi? Większość z nas ratuje się henną lub codziennym, żmudnym makijażem. Są to, co prawda najszybsze rozwiązania, ale niestety dają tylko chwilowy efekt, a i tak, nie zawsze, jesteśmy zadowolone z aktualnego wyglądu brwi..

Pragniemy, aby nasze brwi wyglądały naturalnie, krzywiąc się na widok usilnie dorysowywanych ciemnych lub multikolorowych kresek nad oczami tudzież „cierpiąc” z powodu nietrafionego kształtu uzyskanego henną. Kiedyś w końcu zejdzie…

Nowinką w świecie kosmetyki jest natomiast zabieg, który spełnia oczekiwania najbardziej nawet wymagających klientek, którym zależy na zagęszczeniu i odbudowie brwi, ale nie chcą poddać się zabiegom inwazyjnym lub też przygotowują się do makijażu permanentnego. To zabieg Noble Lashes – rekonstrukcja brwi.

Zabieg rekonstrukcji i zagęszczania brwi polega na przyklejaniu syntetycznych włosków do skóry za pomocą specjalnego kleju kosmetycznego. W ten sposób, włos po włosku formułujemy pożądany kształt brwi. Zabieg zagęszcza nasze naturalne brwi, zakrywa wszelkie ich ubytki (co istotne, nawet powstałe wskutek blizn); dzięki niemu możemy całkowicie zmienić wygląd brwi, nadając im nowy kształt czy grubość. Dla wielu z nas jest to również wybawienie od błędów młodości –  najczęściej „chałupniczej” regulacji brwi.

Jak wygląda zabieg?

Przed samym przystąpieniem do samej rekonstrukcji; brwi są regulowane. Zabieg ten najczęściej połączony jest również z henną brwi, która wizualizuje klientce nowy zarys brwi, a tym samym ukazuje jej obraz całkowicie nowego wyglądu twarzy. Sam zabieg trwa około godziny. Klientka otrzymuje chwilę błogiego relaksu i odpoczynku w otoczeniu kojącej muzyki i pachnących kadzideł.

Aby efekt odbudowy brwi utrzymał się jak najdłużej, należy przestrzegać kilku podstawowych zasad:
– przez pierwsze 24h należy unikaj zbyt długiego kontaktu z wodą (nie zaleca się korzystania z sauny, łaźni parowej, ale także z solarium)
– kategorycznie zaniechaj pocierania, drapania i ciągnięcia włosków brwiowych (nadmierna ingerencja może spowodować wykruszenie doklejonych włosków),
unikaj tłustych, olejowych preparatów stosowanych bezpośrednio na brwi – mogą one rozmiękczać strukturę odbudowanych brwi i doprowadzić do szybszej ich utraty
demakijaż wykonuj delikatnie – preparatami na bazie wodnej; a więc najlepiej sprawdzą się płyny micelarne,
– pielęgnacja brwi powinna wyglądać mniej więcej, jak w przypadku przedłużanych rzęs; jednakże, z racji większej ekspozycji, trzeba zwracać na nie jeszcze większą uwagę przy myciu twarzy, robieniu makijażu, a nawet podczas spania…

Niestety, jak każdy zabieg kosmetyczny i w tym przypadku, należy przestrzegać określonych zasad jego wykonywania, w tym w szczególności przeciwwskazań ograniczających możliwość jego stosowania: otwarte rany skórne, podrażnienia skóry, stany zapalne, aktywny trądzik, wysypka, oparzenia słoneczne, skóra bezpośrednio po peelingu chemicznym lub mikrodermabrazji, uniemożliwią kosmetyczce wykonanie u Ciebie zabiegu rekonstrukcji brwi.

rekonstrukcja brwi kobbieciarnia
rekonstrukcja brwi kobbieciarnia

Większość Klientek, widząc swoją twarz zaraz po zabiegu, jest pozytywnie zaskoczona naturalnym wyglądem swojej twarzy oraz faktem, że po latach starań, ich brwi są dokładnie takie, o jakich marzyły. Niestety, na chwilę obecną, efekt zabiegu jest relatywnie krótkotrwały. Wiązanie kleju ze skórą to maksymalnie 2 tygodnie, a z innymi włoskami do 4 tygodni. Dzięki temu też, stopniowe odklejanie się włosków nie następuje tak gwałtownie i wygląda jak naturalna żywotność włoska brwi. To nie zniechęca jednak kobiet, aby choć na chwile mogły się cieszyć idealnymi brwiami. Zabieg, choć nietrwały, dla wielu Kobiet stanowi idealne rozwiązanie na uroczystości rodzinne, nadchodzące święta czy Sylwestra.

Pozdrawiam, Edyta Folek

Właścicielka: Studio Urody Fantazja

- A word from our sposor -

Jak naprawić błędy młodości – zabieg rekonstrukcji brwi