ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Miłość od nowa (webinar)

Gepostet von Projekt Od-Nowa am Sonntag, 7. August 2016

Czy pamiętacie ostatni webinar z cyklu: Prawo Przyciągania? W paśmie wystąpień szkoleniowych i webinarów, twórcy projektu OD-NOWA, Kamila Gutowski i Marek Wysmułek, przygotowali specjalnie dla Was pasmo wyjątkowych spotkań z Czytelniczkami KoBBieciarni, w ramach którego poruszają regularnie tematy najbliższe i najistotniejsze dla sfery ich ducha i emocji.

– Naszą misją, jest przeorganizowanie myślenia każdego, kto nie pojmuje, że jego życie, leży wyłącznie w jego rękach i to od jego decyzji zależy jego jakość. Chcemy zachęcić ludzi do myślenia w sposób pozytywny, w każdym wymiarze. Pokazać, że nie ma „złych doświadczeń”, jest tylko nauka. – komentuje Kamila Gutowska.

Potrzebujesz zrozumieć samą siebie? Szukasz motywacji? A może zwyczajnie chciałabyś móc podzielić się ze światem swoimi przemyśleniami na dany temat? Webinary Prawo Przyciągania to idealny projekt dla Ciebie! Dzięki opcji komentowania nagrań naszych mówców, możesz zadawać im pytania, przedstawiać swój punkt myślenia i dzielić się emocjami, jakie zrodziły się w trakcie seansu, aby pozwolić Kamili i Markowi odnieść się do Twojego przekazu, a być może sprowokować kolejną odsłonę dyskusji na wskazany przez Ciebie temat! Twórcy projektu, czekają właśnie na Ciebie – każdego dnia – OD NOWA!

- A word from our sposor -

„Jak naprawić swój związek?” WEBINAR: Miłość ODnowa.