ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

portal weselny ankieta kobbieciarniaRusza kwietniowy sondaż Grupy Portali Weselnych, w którym nowożeńcy z całego kraju będą mogli podzielić się swoimi opiniami i doświadczeniami ślubnymi. Na podstawie uzyskanych opinii powstanie raport zawierający najważniejsze wnioski dotyczące tego wyjątkowego wydarzenia.

To już trzecia edycja Ogólnopolskiego Badania Nowożeńców. Tym razem przepytamy pary, które w roku 2015 stanęły na ślubnym kobiercu. Sondaż będzie dotyczył wysokości budżetu, przygotowań, sposobu doboru usługodawców i praktykowanych zwyczajów ślubnych. Chcemy wiedzieć, które są chętnie przestrzegane, a które odchodzą w niepamięć. Interesuje nas także aspekt datków lub upominków na cele charytatywne, zamiast kwiatów. Efektem końcowym naszej akcji będzie raport, który może wspomóc przyszłych małżonków w przygotowaniach do ceremonii ślubnej. – wyjaśnia Kamil Kulpa, z redakcji fotograf-wesele.pl.

Ankieta składa się z 41 pytań, które dotyczą między innymi ślubnego budżetu, przygotowań do ceremonii, praktykowanych zwyczajów i tradycji oraz pierwszych miesięcy po zawarciu związku małżeńskiego.

Co więcej, Grupa Portali Weselnych przekaże 1 zł za każdą wypełnioną ankietę na rzecz Fundacji DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska.

fotograf-wesele logoZapraszamy do wzięcia udziału w badaniu. Ankieta jest dostępna na tej stronie.

 

- A word from our sposor -

Jak Polacy przygotowują się do ślubu? Wypełnij ankietę i przekaż 1zł na Fundację DKMS