ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Przyciągnij miłość

Gepostet von Prawo Przyciągania am Freitag, 22. Juli 2016

Czy słyszałyście kiedyś o prawie przyciągania? Nie chodzi tu bynajmniej o prawo grawitacji rządzące niepodzielnie na naszej błękitnej planecie, ale o nastawienie do życia i otaczającej nas rzeczywistości, opierające się na zasadach przyciągania do siebie pozytywnych myśli, energii i… ludzi.

Być może zdarzyło Ci się zastanawiać dlaczego – choć wielu z nas prezentuje cechy potencjalnie predestynujące nas do osiągnięcia sukcesu na polu zawodowym i prywatnym, tylko niewielkiemu odsetkowi populacji udaje się sięgać po najwyższe szczyty i doznawać najczystszej postaci szczęścia? Co szczególnego posiadali w sobie najwięksi gracze biznesu i królowie życia? Czy zdecydowała o tym powalająca uroda, nadludzki spryt i inteligencja, a może nieodparta charyzma? Psychologowie nie mają wątpliwości – w 90% przypadków, sukces przychodzi do tych, którzy przyciągnęli go do siebie swoim nastawieniem! Co istotne, rzecz tyczy się zarówno życia zawodowego, jak i osobistego.

Misję udowodnienia Polkom powszechnego zastosowania tej zasady, postawili sobie za cel, twórcy projektu OD-NOWA, Kamila Gutowski i Marek Wysmułek którzy od dziś zaszczycą KoBBieciarnię swoją regularną obecnością, w ramach cyklu szkoleniowego „Prawo przyciągania”.

 – Naszą misją, jest przeorganizowanie myślenia każdego, która nie pojmuje, że jego życie, leży wyłącznie w jego rękach i to od jego decyzji zależy jego jakość. Chcemy zachęcić ludzi do myślenia w sposób pozytywny, w każdym wymiarze. Pokazać, że nie ma „złych doświadczeń”, jest tylko nauka. – komentuje Kamila Gutowska.

Już dziś Kamila i Marek opowiedzą Wam o tym: „Jak przyciągnąć do siebie MIŁOŚĆ?”

- A word from our sposor -

„Jak przyciągnąć do siebie miłość?” Zobacz webinar: PRAWO PRZYCIĄGANIA CZ. III