ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

PRAWO PRZYCIĄGANIA1

Czy słyszałyście kiedyś o prawie przyciągania? Nie chodzi tu bynajmniej o prawo grawitacji rządzące niepodzielnie na naszej błękitnej planecie, ale o nastawienie do życia i otaczającej nas rzeczywistości, opierające się na zasadach przyciągania do siebie pozytywnych myśli, energii i… ludzi.

Być może zdarzyło Ci się zastanawiać dlaczego – choć wielu z nas prezentuje cechy potencjalnie predestynujące nas do osiągnięcia sukcesu na polu zawodowym i prywatnym, tylko niewielkiemu odsetkowi populacji udaje się sięgać po najwyższe szczyty i doznawać najczystszej postaci szczęścia? Co szczególnego posiadali w sobie najwięksi gracze biznesu i królowie życia? Czy zdecydowała o tym powalająca uroda, nadludzki spryt i inteligencja, a może nieodparta charyzma? Psychologowie nie mają wątpliwości – w 90% przypadków, sukces przychodzi do tych, którzy przyciągnęli go do siebie swoim nastawieniem! Co istotne, rzecz tyczy się zarówno życia zawodowego, jak i osobistego.

Misję udowodnienia Polkom powszechnego zastosowania tej zasady, postawili sobie za cel, twórcy projektu OD-NOWA, Kamila Gutowski i Marek Wysmułek którzy od dziś zaszczycą KoBBieciarnię swoją regularną obecnością, w ramach cyklu szkoleniowego „Prawo przyciągania”.

 – Naszą misją, jest przeorganizowanie myślenia każdego, która nie pojmuje, że jego życie, leży wyłącznie w jego rękach i to od jego decyzji zależy jego jakość. Chcemy zachęcić ludzi do myślenia w sposób pozytywny, w każdym wymiarze. Pokazać, że nie ma „złych doświadczeń”, jest tylko nauka. – komentuje Kamila Gutowska.

Już dziś Kamila i Marek opowiedzą Wam o tym: „Jak przyciągnąć do siebie partnera?”, z kolei 19 lipca odkryją przed Wami tajemnice trwałej i zadowalającej relacji. ZOBACZCIE SAME PONIŻSZĄ ZAPOWIEDŹ:

O przyciąganiu partnera cz. I

Gepostet von Prawo Przyciągania am Samstag, 16. Juli 2016

AUTORZY CYKLU SZKOLENIOWEGO „OD NOWA”:

Kamila Gutowski kobbieciarniaKamila Gutowski

Przedsiębiorca. Na co dzień – współwłaścicielka Agencji Pracy Tymczasowej SKILLS NET, księgarni internetowej TWOJE TRZECIE OKO.

Prywatnie – szczęśliwa żona, mama fantastycznej trójki. Trenerka i mówca motywacyjny. Kobieta, która z całych sił promuje życie w zgodzie ze sobą, wspierając inne kobiety, poszukujące swojej drogi.

Mare Wysmułek kobbieciarniaMarek Wysmułek

Trener rozwoju osobistego, doradca biznesowy, przedsiębiorca z 20 letnim stażem. Z pasji i doświadczenia, naucza swoich słuchaczy o tym, że każdy z nich posiada moc kreowania swojego życia i jeśli tylko zechce – osiągnie wszystko to, co zostało przez niego zaplanowane. Jako szczęśliwy mąż wymarzonej partnerki zapoznanej na portalu internetowym i ojciec 4 cudownych dzieci – pokazuje, że „prawo przyciągania” działa nie tylko w teorii!

 

- A word from our sposor -

Jak przyciągnąć do siebie partnera? KLIKNIJ I OBEJRZYJ TRANSMISJĘ: „Prawo Przyciągania” cz. 1