ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

prawo przyciągania kobbieciarnia 1

Dwa lata temu rozpoczęłam przygodę, którą najprościej można nazwać: zmianą swojego życia. W każdej jego dziedzinie. Dzisiaj spełniam się zawodowo, prowadząc biznes o którym marzyłam, jestem w szczęśliwym związku z mężczyzną, którego „magicznie” przyciągnęłam do siebie i… napisałam książkę – to kolejne spełnione marzenie. A to wszystko? W niecałe 2 lata! – odpowiada Magda Radecka zapytana o przyczyny „popełnienia” książki: „Tak! Prawo przyciągania działa! Prawdzie historiektórą napisała ostatnio wespół ze swoim życiowym partnerem, Dariuszem Romanowiczem.

magdalena radecka kobbieciarniaMagda Radecka to prezes i współzałożyciel firmy Best Global Business Sp. z o.o. Sp.k. Przedsiębiorczyni, certyfikowany trener i mówca motywacyjny, autor.  Pochodzi z małego miasteczka przy granicy polsko-niemieckiej. Podróżniczka. Nigdy nie potrafiła dłużej usiedzieć w jednym miejscu. Mieszkała, uczyła się i pracowała między innymi w Dani, Szkocji i Australii. Ukończyła w Kopenhadze studia z międzynarodowego zarządzania oraz psychologii w biznesie. W Sydney i Edynburgu odbyła praktyki z zarządzania biznesem. Ma za sobą lata doświadczeń w biznesie, sprzedaży i marketingu, pracę z przedstawicielami różnych kultur oraz zarządzanie międzynarodowymi projektami. Po powrocie do Polski,  właśnie w swoim, małym miasteczku nauczyła się spełniać swoje marzenia:

„Co robi dziecko? Używa wyobraźni i potrafi wyobrazić sobie, że może wszystko! A kiedy to sobie wyobraża, czuje się tak, jakby to już się stało. Jest astronautą, jest najlepszym koszykarzem świata, najlepszą piosenkarką, aktorką, baletnicą, super rajdowcem czy też pilotem. To kolejna zasada, która wpływa na działanie prawa przyciągania – wizualizowanie sobie tego co pragniesz. Jak możesz wzmocnić swoje myślenie i dlaczego wizualizacja ma znaczenie?

Zapewne słyszałeś już o tym, żeby wizualizować swoje marzenia i cele, a i manifestować to, co chcesz osiągnąć, w swojej wyobraźni. Trenerzy, od których uczyłam się wizualizacji oraz stosowania prawa, wspominają o spisywaniu celów, wizualizacji i odpowiednim myśleniu. Przyznaj jednak sama – jak często myślisz, że to bajki? Nawet jeśli tak nie uważasz, zapewne i tak się do tego nie stosujesz, prawda? No właśnie. (…)

Wizualizacja ma znaczenie. Dlaczego? Ponieważ im dokładniej wiesz, czego chcesz, im więcej szczegółów znasz, tym bardziej Twoje działanie ukierunkowane jest na dążenie właśnie do tego. Nie zastanawiaj się, jak to otrzymasz; po prostu manifestuj to, co chcesz dostać i poczuj się jakbyś już to miał!” – pisze w swojej książce Magda.

Wkrótce okazało się, że sama autorka, stała się najlepszym dowodem na to, że jej słowa to nie tylko puste slogany, ale prawdziwa recepta na życie. Dziś, pracuje i zarabia robiąc to, o czym zawsze marzyła. Nieustannie podróżuje, poznaje nowych ludzi – jest w ferworze zajęć, które zawsze kochała.

Aby nauczyć się siebie, trzeba podróżować i poznawać świat, ludzi, inne kultury, ale aby naprawdę rozwinąć skrzydła i zacząć spełniać swoje marzenia, należy wrócić do korzeni i zrobić porządki – dosłownie i w przenośni. Sama tak zrobiłam i dziś spełniam się zawodowo i prywatnie. Cóż, po prostu jestem szczęśliwa – dodaje Magda.

prawo przyciagania okladka

Emocje dotyczące publikacji, wzmaga dodatkowo fakt, iż książka ta, stanowi wynik niezwykłej kooperacji dwojga partnerów, których drogi zawodowe i prywatne pozostają ze sobą ściśle sprzężone. Magda i Darek uważają, że przyciągnęli siebie nawzajem. Powtarzają, że od kiedy działają razem, prawo przeciągania działa jeszcze mocniej. Podkreślają także, że „prawo przyciągania to prawo miłości”. Co więcej, mają na to twarde dowody…


Nasza książka zawiera zbiór prawdziwych historii o tym, jak można osiągnąć cele zawodowe, finansowe i prywatne, stosując zasady prawa przyciągania. Przedstawiamy w publikacji 7 prostych zasady, dzięki którym Czytelnik sprawi, że prawo przyciągania zadziała również w jego przypadku lub dowie się dlaczego dotąd nie działało. Poznacie kilka fascynujących historii, które udowodnią Wam, że można kupić komputer, zbudować dom, stworzyć firmę i przyciągnąć miłość do swojego życia, stosując zasady prawa przyciągania.

Brzmi jak bajka dla grzecznych dzieci? Okazuje się, że książkę „testowano już na ludziach”, a pierwsze efekty wspomnianych testów pozostają zadziwiająco optymistyczne:

„Każde słowo Magdy i Darka jest dowodem na istnienie czegoś więcej poza modnymi wzorcami myślenia i zachowań. Ich książka to dar dla naszego pokolenia, które rozpędzane na huśtawce życia pomiędzy tym, co „muszę”, a co „ powinienem”, może pozwolić sobie na odpowiedź na pytanie: Czego ja pragnę?” – pisze na oficjalnej stronie książki, jedna z Czytelniczek. „Ta książka motywuje do sięgania po więcej, niż mógłbyś sobie wyobrazić, a jednocześnie przestrzega przed zbyt nierozważnym traktowaniem siebie i swojego życia” – dodaje inna.
prawo przyciągania kobbieciarnia 1

Bywa, że znajdujesz się w miejscu, w którym nie wiesz, co dalej, czujesz, że utknąłeś. Zastanawiasz się, czy to już wszystko; czy zawsze już tak będzie. Czujesz, że nie wykorzystujesz swojego potencjału. Nie jesteś zadowolony ze swojej pracy. Może z relacji, w której tkwisz. Chciałabyś coś zmienić, ale nie wiesz, od czego zacząć. Odczuwasz coraz większy stres, irytację, złość, bezsilność… Chciałbyś być szczęśliwy, ale nie potrafisz. Zaczynasz myśleć, że chyba Ty tak masz, w rezultacie niczego nie zmieniasz. Najczęściej jest tak dlatego, że nawet nie wiesz, że możesz! Albo nie wiesz, jak to zrobić. Może myślisz, że to trudne. Warto zmienić swoje myślenie, aby pozwolić na to, żeby zmieniło się Twoje życie – to jedna z zasad prawa przyciągania – dodaje Magda.

Jak to zrobić? Co jest kluczem? Czy to trudne? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w książce. Nas przyciągnęła” ta idea, a Wy – czujecie moc przyciągania?

- A word from our sposor -

„Jak przyciągnęłam szczęście? Uwierzyłam, że musi przyjść!”. Magda Radecka