ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

„Pasja” – słowo, które kryje w sobie niezmierzony, kobiecy potencjał. Bywa, że skrywamy ją dla siebie oraz własnej satysfakcji, traktując jak tajemną drogę do ucieczki od nużącej codzienności. Kiedy przekraczamy drzwi naszego domu, a wokół zapanowuje błoga cisza, pozwalamy swojej pasji pochłonąć się bez reszty; najczęściej jednak, skrywając jej owoce, głęboko na dnie szuflady. Bywa, że naszą pasją, dzielimy się z innymi, najczęściej – najbliższą rodziną, obdarowując ją niezwykłym decoupage’em, projektując i szyjąc ubrania na potrzeby familijnych okoliczności, czy parając się domową kosmetyką, za której guru jesteśmy uważane w wąskim gronie swoich przyjaciółek.

Coraz więcej kobiet we własnym talencie, jak i pokładach mozolnej pracy włożonych w jego rozwój, dostrzega jednak zalążek swojego biznesu. Zainteresowanie stworzeniem własnej marki wzrasta z dnia na dzień, bez względu na to, czy mamy do czynienia z innowacyjną aplikacją, rękodziełem, pasją do mody, czy sprzedażą swojej wiedzy.  Biznes, który niegdyś nie miał prawa bytu, dzisiaj oparty na solidnych podstawach, rzetelnym planie działania oraz zastosowaniu najlepszych narzędzi staje się rzeczywistością; realną szansą na zawodowy oraz finansowy sukces.

mój biznes kobbieciarniaJedno jest pewne, w dzisiejszym świecie niemal każda dziedzina życia, wspierana jest i rozwijana przez Internet. Rynek zbytu naszych produktów i usług znacznie łatwiej znaleźć, zakładając sklep internetowy skierowany do nieograniczonej liczby odbiorców, aniżeli stacjonarny – ograniczony do klienteli z najbliższej okolicy. Internet stał się rejonem, w którym Twój biznes może rozkwitnąć szybciej i efektywniej, a co równie istotne, znacznie oszczędniej i ekonomiczniej, pod warunkiem, że znajdziesz ku temu właściwe środki i fachową pomoc. Dla wielu z nas, kobiet, rozpoczynających wielką przygodę ze światem internetowego biznesu – zaplanowanie i bieżące prowadzenie e-działalności, przybiera charakteru błądzenia w gąszczu bliżej niesprecyzowanych możliwości, o nieznajomym potencjale. Schody zaczynają się już na początku; w dalszym ciągu, pokutuje bowiem przekonanie, iż samo choćby stworzenie – najprostszej, wizytówkowej strony internetowej pozostaje prawdziwym wyczynem. Tymczasem dzisiaj, założenie funkcjonalnego i atrakcyjnego sklepu internetowego to kwestia jedynie kliku kliknięć.

– Z roku na rok wzrasta wartość polskiego rynku e-commerce. Przybywa także sklepów internetowych. Związane jest to z tym, że Polacy coraz częściej robią zakupy przez Internet. Tendencja ta będzie utrzymywać się jeszcze przez kilka najbliższych lat. Dlatego warto wykorzystać ten trend i otworzyć sklep internetowy. Dla kobiet własny e-biznes to szansa nie tylko na realizację swojej pasji, ale i połączenie życia rodzinnego z karierą zawodową – komentuje temat Maciej Cebertowicz, manager platformy sklepowej Sky-Shop.

Gdzie zatem szukać pomocy w założeniu i prowadzeniu efektywnego sklepu internetowego?

Sky-Shop – to odpowiedź na wszelkie pytania, które nurtują każdego, kto pragnie rozwinąć biznesowe skrzydła i otworzyć sklep internetowy. My, kobiety, najbardziej doceniamy wartość najprostszych rozwiązań. Pragniemy wdrażać najnowocześniejsze metody działania, które przyniosą nam szybkie, wymierne korzyści, bez potrzeby jednak, zlecania wszystkich bieżących spraw informatykom, programistom i szeregowi innych specjalistów. Pragniemy być samodzielnie w każdej sferze życia, a już w szczególności we własnym, wymarzonym biznesie.

własny biznes promocja kobbieciarninaTemu zadaniu z łatwością podołamy, tworząc sklep internetowy przy wsparciu innowacyjnego oprogramowania. Sky-Shop to platforma sklepowa, która w zamian za niską płatność abonamentu oferuje pełne narzędzie do sprzedaży. Z łatwością zaprojektujesz atrakcyjny i zgodny z Twoimi potrzebami sklep internetowy, a także zintegrujesz go z niezbędnymi systemami – kurierami, szybkimi płatnościami, czy programami księgowo– magazynowymi. Docenianą przez klientów zaletą Sky-Shop jest fakt, iż na każdym etapie użytkowania funkcjonalnego narzędzia do sprzedaży,  do Twojej dyspozycji pozostawać będzie pomocna Obsługa Klienta. Możliwość samodzielnej i kompleksowej obsługi własnego sklepu internetowego od momentu jego zaprojektowania, po tworzenie statystyk i raportów oraz pozycjonowanie, realizowana przy nieograniczonym czasowo wsparciu technicznym spowodowała, iż rzesza zadowolonych klientów systematycznie się powiększa. Oprogramowanie aktualnie obsługuje aż 6 tysięcy sklepów internetowych.

Dzięki Sky-Shop poznasz tajniki e-sprzedaży; takie kwestie jak seo, multistore, hosting czy dropshipping będą stanowić dla Ciebie podstawę budowania wizerunku i rozwoju e-firmy. Program pozwoli Ci na zintegrowanie  Twojego sklepu internetowego z  marketplacami takimi jak portal Allegro czy porównywarka cen Ceneo.pl. Chciałoby się powiedzieć, „czego chcieć więcej”? Mówmy śmiało! – Sky-Shop oferuje bowiem swym klientom znacznie więcej, aniżeli wymieniony wyżej podstawowy pakiet usług, opierając się na walorach wielofunkcyjności oraz wielozadaniowości.

sky shop kobbieciarniaInternetowe nowinki nie są dla Ciebie? Spokojnie, platforma Sky-Shop hołduje zasadzie intuicyjności, co stanowi jej czołowy atut, potwierdzony przez zadowolonych klientów. Nie wierzysz w skuteczność tym podobnych narzędzi? Cóż, aby przekonać się o słuszności proponowanych rozwiązań, warto odwiedzić witryny użytkowników, na co dzień korzystających z wyżej wymienionego oprogramowania lub skorzystać ze stałej oferty tzw. „sklepu testowego”, który pozwoli Ci na bliższe zaznajomienie się z tematem i wdroży w tajniki e-sprzedaży.

Pamiętaj, kto lubi swoją pracę, nigdy nie jest w pracy! Warto postawić na biznes, który odpowiada Twojej pasji i skupić się na jego rozwoju w sprawdzony, profesjonalny sposób. Tylko tak, Twoja prawdziwa pasja, nie stanie się dla Ciebie przyczynkiem do… prawdziwego rozczarowania.

- A word from our sposor -

Jak skutecznie wypromować się w sieci? Sklep internetowy furtką dla Twojego biznesu!