ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nie od dziś wiadomo, że młodzież prowadzi bardzo intensywne i szybkie życie. Dlatego reprezentanci mody młodzieżowej cenią sobie przede wszystkim wygodę i styl. Ubranie powinno dopasowywać się do ich potrzeb oraz tempa życia, a jednocześnie zachować odpowiednią świeżość i oryginalność. Młodzi ludzie lubią wyróżniać się z tłumu, a swoim ubiorem manifestować istotne dla siebie sprawy. Co za tym idzie, to moda dostosowuje się do potrzeb młodzieży, a nie na odwrót. Trendy jednak bardzo szybko się zmieniają, warto więc uaktualniać swoją wiedzę na temat popularnych krojów czy wzorów.

W artykule przedstawimy Wam kilka z najpopularniejszych modeli spodni młodzieżowych, które znajdziemy w aktualnej ofercie spodni sklepu Preorder.

Joggery – czyli wygoda i styl

Spodnie w stylu jogger, to chyba najpopularniejszy obecnie rodzaj ubioru wśród młodzieży. Początkowo zaistniały mocno w męskiej modzie, jednak obecnie przechodzą już także do garderoby dziewcząt. Joggery są odpowiedzią na luz i elegancję, dzięki ściągaczom na kostkach czerpią to co najlepsze w spodniach dresowych, natomiast wykonane z jeansu lub innych materiałów, pozwalają na zachowanie bardziej formalnego stylu.

Spodnie dresowe – dla tych, którzy cenią sobie wygodę ponad wszystko

W obecnych czasach, młodzież coraz częściej nie przykłada zbyt dużej uwagi do eleganckiego ubioru i nie ma w tym nic złego. Obecnie spodnie dresowe, potrafią wyglądać naprawdę elegancko, jeśli jest taka potrzeba. Klasyczne czarne dresy w parze z białą, elegancką koszulą stanowią filar mody ulicznej. W streetwearze nie ma złych połączeń, są tylko oryginalne stylizacje. Nie da się również ukryć, że spodnie dresowa to najwygodniejsza forma spodni. Podczas wyzwań dnia codziennego, wraz ze sportowymi butami tworzą duet idealny.

Klasyczny jeans – ponadczasowy styl

Wszystkim znane jeansy, to spodnie wybierane pokoleniowo. Nie są również obce młodzieży, nastolatki chętnie wybierają ten rodzaj odzieży. Jeansy oferują nam wszystkie popularne marki odzieżowe, dlatego przy ich wyborze warto zwrócić uwagę na jakość wykonania. Wszechobecnym trendem stały się również spodnie jeansowe z dziurami lub przetarciami. Takie jeansy wyglądają dobrze zarówno w połączeniu z eleganckimi dodatkami, jak i w sportowym wydaniu. Jeansy możemy wybierać w wielu wariantach kolorystycznych, od jasnych po ciemne, ale świetnie sprawdzą się również w wersji czarnej.

Spodnie typu cargo – najnowszy trend

Spodnie w stylu cargo, do mody mainstreamowej weszły stosunkowo niedawno. To kombinacja stylów zaczerpniętych z joggerów oraz luźnych spodni materiałowych. Mają przede wszystkim pełnić funkcję praktyczną, dzięki luźnym nogawkom, jednak w modzie ulicznej zyskały zupełnie nowego wymiaru. Często wzbogacane o dużych rozmiarów kieszenie oraz różnego rodzaju dodatki, takie jak: łańcuchy lub długie, materiałowe sznurki. Są zarówno dostępne w modzie męskiej i damskiej. W wersji dla dziewcząt, często powstają w formie z wysokim stanem oraz z dodatkiem modnego paska. Klasyczne spodnie cargo dostępne w sklepach, występują raczej w formie z materiału, jednak coraz częściej są wykonywane w nieco cięższej formie z jeansu.

- A word from our sposor -

Jakie spodnie młodzieżowe będą najpopularniejsze w tym sezonie?