ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Producenci środków czystości stale proponują nowe produkty przeznaczone do czyszczenia łazienki i toalet. Mając tak duży wybór możemy mieć problem w zdecydowaniu który z tych produktów najlepiej sprawdzi się w naszym domu. Niektóre z popularnych środków czystości są najchętniej wybierane. O których z nich mowa?

Mleczka do czyszczenia

Mleczka czyszczące są bardzo popularnym środkiem do czyszczenia powierzchni jak kafelki lub wanna. Dzięki swojemu składowi mleczka bardzo skutecznie usuwają osady z kamienia i mydła oraz zacieki z wody. Są one bardzo delikatne dla czyszczonych powierzchni, dzięki czemu nie pozostawiają zarysowań. Mimo swojej dużej skuteczności mleczka do czyszczenia są delikatne dla skóry.

Produkty przeznaczone do czyszczenia toalet

Muszla toaletowa to miejsce, w którym rozwija się mnóstwo bakterii oraz grzybów niebezpiecznych dla naszego zdrowia. Kostki do WC to jeden z najczęściej stosowanych preparatów do zachowania czystości toalet i zniwelowania nieprzyjemnych zapachów. Działają one zawsze po naciśnięciu spłuczki, zapewniając działanie antybakteryjne. Żelowe krążki do toalet są alternatywą dla tradycyjnych kostek. Zawierają one bardzo podobne składniki, które mają właściwości dezynfekujące i odkamieniające, ale ze względu na brak plastikowych opakowań należą one do rozwiązań dużo bardziej higienicznych. Ich aplikacja także jest niezwykle prosta.

Wymienione wcześniej kostki i żelowe krążki nie usuną większych zabrudzeń, dlatego w tym celu użyjemy żelu do WC. Zwykle środki te zawierają bardzo wygodne aplikatory i środki odkamieniające, zapobiegające jego osadzaniu się, co sprawia, że stosowanie żelu jest wygodne i nie będziemy musieli dodatkowo używać odkamieniacza.

Udrażniacze do rur

Zdarza się, że w naszej łazience dojdzie do zatkania odpływu. W tym wypadku warto zastosować udrażniacze do rur, które cechują się wysoką skutecznością. Udrażniacze są mocno żrące, dlatego wymagają ostrożności podczas ich aplikowania. Preparaty rozpuszczają zalegające w odpływie resztki mydła, kamień a także inne zanieczyszczenia. Przed użyciem tego środka musimy jednak sprawdzić z jakiego materiału wykonane są rury. W przypadku plastikowych rur może dojść do ich uszkodzenia. Więcej środków czystości znajduje się w ofercie strony https://eurochemia.com/29-srodki-do-lazienki.

Żele octowe – ekologiczne środki

Obecnie zwiększa się liczba konsumentów, którzy stawiają na ekologiczne rozwiązania w swoim domu. Środki stworzone na bazie octu bardzo dobrze radzą sobie ze zwalczaniem wszelkich zabrudzeń w łazience i niwelowaniem nieprzyjemnych zapachów. Ocet to naturalna substancja dezynfekująca, którą postanowili wykorzystać producenci środków czystości. Dzięki temu możemy wypróbować uniwersalne żele octowe, które nie zawierają dodatkowych substancji chemicznych i są bardzo łatwe w rozprowadzaniu. Ogromnym plusem żelów octowych jest ich przyjazność dla środowiska i pełna biodegradowalność. Cena ekologicznych środków jest zbliżona do pozostałych produktów. 

- A word from our sposor -

Jakie środki do czyszczenia łazienki wybrać?