ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Wyobraź sobie spokojne miejsce z dala od zgiełku miasta, w którym w harmonii z naturą i zgodzie z samym sobą, odpoczniesz prawdziwie od obowiązków dnia codziennego, a Twoje dziecko w gronie innych dzieci będzie beztrosko bawić się na łące oraz w lesie. Miejsce, w którym rano będzie budził Was śpiew ptaków, a na stole czekać będzie na Was pożywne, ekologiczne śniadanie.

Istebna miejsce pobytu obóz rodzinny
Istebna – miejsce obozu

Właśnie w tym miejscu zadbamy o Ciebie i Twoje dziecko w najbardziej wartościowy sposób, stwarzając Ci możliwość samorozwoju, a Twojej pociesze, nieskrępowaną przestrzeń do zabawy na łonie natury. Każdego dnia weźmiesz udział w warsztatach dla samodzielnych rodziców, takich jak Ty. Program warsztatów został opracowany  przez coacha i samodzielną mamę, specjalnie dla rodziców po rozstaniach, wychowujących dzieci w pojedynkę lub na zmianę z drugim rodzicem. Podczas tych kilku dni rozwiążesz najważniejsze problemy, które od dawna nosisz na swoich barkach.  W tym czasie  doświadczeni edukatorzy z empatią zajmą się Twoim dzieckiem.

Istebna miejsce pobytu_2Nie będą to hotelowi klauni czy przypadkowi animatorzy, lecz przyrodnicy, wychowawcy i założyciele kultowej Pracowni Edukacji Żywej. Pod ich przewodnictwem Twoje dziecko weźmie udział w warsztatach przyrodniczych z prawdziwego zdarzenia i nauczy się czerpać garściami z kontaktu z przyrodą.

Zapomnij o przepełnionych hotelach, dmuchanych zjeżdżalniach i wacie cukrowej. Ty i Twoje dziecko zasługujecie na wartościowy odpoczynek. Jedź z nami do Istebnej,
w terminie 16-22 lipca 2017.

header z ofertąDLA KOGO PRZEZNACZONY JEST OBÓZ?

Obóz rodzinny przeznaczony jest dla samodzielnych rodziców i ich dzieci. To rodzice, którzy wychowują dzieci w pojedynkę lub na zamianę z drugim rodzicem. Mają za sobą rozstanie i układają swoje życie na nowo. Takich osób jest w Polsce coraz więcej. Kiedy w życiu takiego rodzica zmienia się wszystko (sytuacja rodzinna, uczuciowa, czasem mieszkaniowa czy zawodowa) bardzo łatwo jest się pogubić. Zmęczenie, frustracja,  przytłoczenie, chaos – wielu z nas ma po prostu dość.

Nie mając wiedzy o tym, jak działają różnego rodzaju mechanizmy psychologiczne, ciężko sobie poradzić. Układając swoją sytuację życiową, z profesjonalnym wsparciem coacha, można zbudować swoje życie na nowo – na porządnym fundamencie, konstruktywnych emocjach i satysfakcjonujących relacjach. O tym właśnie będą warsztaty coachingowe dla rodziców w Istebnej.

obóz rodzinny oferta
Podczas tych wakacji, odpoczywając w pięknym miejscu i jednocześnie będąc ze swoim dzieckiem, możesz uporządkować swoje życie w najistotniejszych dla Ciebie obszarach.

Jakie korzyści odniesiesz z tego wyjazdu?
•    będziesz lepiej rozumieć zmiany, które zaszły w Twoim życiu
•    odzyskasz wiarę we własne możliwości
•    nauczysz się, jak lepiej wykorzystywać wszystkie swoje zasoby
•    nawiążesz głębszą relację ze swoimi dziećmi
•    na nowo odkryjesz siebie w roli rodzica
•    lepiej ułożysz relacje z drugim rodzicem swojego dziecka
•    odkryjesz swój własny sposób na czerpanie z życia więcej radości
•    lepiej się zorganizujesz i zyskasz więcej czasu dla siebie i dla swoich  bliskich
•    dowiesz się, jak budować szczere, autentyczne i wartościowe relacje, np. z nowym partnerem.
pokój2

O MIEJSCU
Gospodarstwo agroturystyczne Na Połomiu, położone jest w sercu Beskidu Śląskiego, w uroczej miejscowości Istebna, w otulinie lasu. Cisza, spokój, śpiew ptaków, zapach świerków, świeże powietrze, komfortowe pokoje, wyżywienie (również w wersji wege), ekologiczna żywność, sauna, grill itp.

warsztaty4.

warsztaty1.

warsztaty3O OFERCIE
Na naszą unikalną propozycję składają się:
– warsztaty coachingowe dla samodzielnych rodziców
– warsztaty przyrodnicze dla dzieci.

magdalena-golda-redaktorkiWARSZTATY COACHINGOWE: To moduł dla samodzielnych rodziców, w sumie ok. 3 godzin dziennie. Zajęcia prowadzone są w przyjacielskiej atmosferze, przez coacha i autorkę  programu Samodzielni Rodzice, Magdalenę Gołdę. Dzięki udziałowi w warsztatach lepiej zrozumiesz zmiany, które zaszły w Twoim życiu, nauczysz się lepiej wykorzystywać wszystkie swoje zasoby i na nowo odkryjesz siebie-dorosłego i siebie-rodzica.

przyrodnnicy obóz istebnaWARSZTATY PRZYRODNICZE: W czasie warsztatów dla rodziców, dzieci będą poznawać przyrodę pod okiem doświadczonych edukatorów przyrodniczych, dr Mai Głowackiej i dra Bogdana Ogrodnika. Ze względu na charakter zajęć, moduł przyrodniczy przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5-11 lat. Przewidziane są również wspólne wyjścia do lasu, rodziców z dziećmi.

samodzielni_rodzice.com

Budżet:
•    Rodzic: 1140 zł
•     Dziecko 5-7 lat:  599 zł
•    Dziecko 7-11 lat:  739 zł

Cena  zawiera:
•    6 noclegów w uroczym gospodarstwie  agroturystycznym
•    5  dni  warsztatów  coachingowych dla rodziców
•    5  dni  warsztatów  przyrodniczych  dla  dzieci
•    wyżywienie  (śniadania,  obiady,  podwieczorki)

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

zapisy: magdalena@samodzielnirodzice.com
+48 507 058 565
link do oferty: www.magdalenagolda.com/wyjazd
link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/435763933422976/

- A word from our sposor -

Jedyny w Polsce obóz rodzinny dla samodzielnych rodziców, pod flagą KoBBieciarnia.pl