1. Jędrne i zadbane ciało zapewni nam przede wszystkim zdrowa dieta i regularna aktywność fizyczna. Zarówno karboksyterapia jak i masaże tajskie są środkiem wspomagającym regenerację organizmu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

skóra jędrna kobbieciarniaCiąża, wiek, a może odchudzanie- nieważne, z jakiego powodu twoje ciało straciło jędrność. Ważne, że dzięki karboksyterapii, wielkiemu hitowi kosmetologii, błyskawicznie odzyskasz dawną sylwetkę!

Czasami, mimo ogromnych starań z naszej strony, nie możemy cieszyć się idealnie gładką, elastyczną skórą. Szybka zmiana masy ciała, ciąża czy wiek, to tylko niektóre przyczyny, w wyniku których skóra nie nadąża z produkcją włókien kolagenowych. Efekt to wiotkie ciało i związane z tym problemy, takie jak choćby cellulit czy rozstępy. Oczywiście, można rozprawić się z tym mankamentem działając kompleksowo. Odpowiednio dobrana dieta, spożywanie dużych ilości wody, aktywność fizyczna i specjalne kosmetyki, to silna broń w walce z mało elastyczną skórą. Czasami jednak okazuje się, że to za mało i wysiłek, który podejmujemy nie przynosi odpowiednich efektów… Co wtedy? Można popaść w kompleksy, można dalej próbować swych sił w nierównej walce, ale można także wypróbować, jak działa najnowsza zdobycz kosmetologii- zabieg karboksyterapia, dostępny od niedawna w warszawskiej Klinice Korona!

Na czym polega karboksyterapia? Mówiąc obrazowo- to zmasowany atak dwutlenku węgla na komórki tłuszczowe!

– Karboksyterapia to bardzo popularny  zabieg ostatnich miesięcy. Zabieg jest krótki i prosty i przede wszystkim idealny dla pań, które nie mają czasu na długie masaże antycellulitowe i czasochłonne terapie usuwania rozstępów.- wyjaśnia doktor Marek Janisz, właściciel Kliniki Korona.

Zabieg można wykonać tylko w najlepszych, renomowanych ośrodkach. Karboksyterapia wykonywana jest bowiem przy pomocy specjalnego urządzenia wyposażonego w cienką igłę, która wprowadza gaz pod skórę. Reakcje chemiczne, które dzięki tej czynności zachodzą w głębokich warstwach naszej skóry, prowadzą do przyspieszenia metabolizmu, rozpuszczenia zgromadzonego tłuszczu i wymodelowania sylwetki.

Zabieg trwa zaledwie od kilku do kilkunastu minut, najlepsze efekty daje jednak kilka, regularnie wykonywanych serii. Największe zalety karboksyterapii to ogromna skuteczność, bezpieczeństwo stosowania i rzadko występujące, niewielkie skutki uboczne. Największym plusem zdecydowanie jednak jest gładka skóra, której nie szpeci cellulit czy rozstępy!

Zwiotczenie skóry związane z wiekiem czy zmianą wagi to już przeszłość! Dzięki karboksyterapii znów możesz cieszyć się jędrnym, zadbanym ciałem- przekonaj się sama!

Więcej informacji na http://www.zdrowe-piekno.pl/

 

 

- A word from our sposor -

Karboskyterapia- ujędrnianie na żądanie!