ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

W tym roku warszawski Klub ARCO obchodzi swój kryształowy jubileusz – 15-lecie!
Już 1 października, z tej okazji jego właściciele szykują niezapomnianą imprezę urodzinową w stylu Pin-Up na ponad 2000 osób!

Niewiele jest na mapie Warszawy klubów, które z powodzeniem i nieprzerwanie funkcjonują już od kilkunastu lat. Do tego grona z pewnością zaliczyć można Klub ARCO mieszczący się w Warszawie, w samym sercu Ochoty przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920r. 19.

Choć Klub znany jest przede wszystkim z profesjonalnych, wysokiej jakości torów bowlingowych, to do zaoferowania ma znacznie więcej atrakcji…

urodziny klubu arco
Klub ARCO, to jeden z obiektów ACCATA GROUP, w skład której wchodzi także znana na rynku marka ACCATA EVENTS PARTNER – firma, która organizuje z dużym rozmachem różnego rodzaju eventy dla renomowanych, dużych spółek. Kompleksowa obsługa każdego wydarzenia oraz niepowtarzalna atmosfera panująca w Klubie sprawiają, że poważny i sztywny nastrój, jaki zwykle obowiązuje na eventach znika tak szybko, jak kręgle rozbite jednym celnym rzutem! Co więcej, wielu uczestników firmowych spotkań chętnie wraca do Klubu ARCO, po to, by zlecić zorganizowanie swojej prywatnej, rodzinnej imprezy, a to chyba najlepsza rekomendacja!
Nic dziwnego, że Klub ARCO to miejsce znane i lubiane!

urodziny klubu arco
W związku z obchodami jubileuszu organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla Gości, m.in.:
• Koncert Zespołu The Chance
• Koncert Dizzy Boyz Brass Band
Pokaz burleski
• Pokaz tańca Rock & Roll z elementami akrobatycznymi
• Casino
• Bowling
Loteria z nagrodami
• Atelier fotograficzne
• Amerykańskie przekąski
Na urodzinach ARCO bawić się będzie znakomite grono przyjaciół i bywalców Klubu. Wyjątkowy klimat imprezy z pewnością zapewni również styl Pin- up, który będzie motywem przewodnim imprezy. Urodziny poprowadzi znany prezenter TVN Turbo – Irek Bieleninik, zaczynamy już od 19:00.

Jednym z partonów medialnych tego niebywałego wydarzenia, została właśnie:

urodziny klubu arco

Zapowiada się znakomita impreza, nie może Cię na niej zabraknąć!

urodziny klubu arco

- A word from our sposor -

KoBBieciarnia jednym z patronów 15-tych Urodzin ARCO! Musisz tam być