ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

I. MIĘDZYNARODOWY KONGRES IMPERIUM KOBIET już w październiku!

MIĘDZYNARODOWY kongres IMPERIUM KOBIET

KoBBieciarnia – Beauty & The Business, jako jeden z patronów medialnych tego wyjątkowego, kobiecego wydarzenia, przyłączając się do jego Organizatorów  – Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D.MEDIA oraz firmy NADA MEDIA, ma zaszczyt zaprosić wszystkie aktywne, kreatywne, żądne wiedzy przedstawicielki płci pięknej, na pełen inspiracji I MIĘDZYNARODOWY KONGRES IMPERIUM KOBIET, który odbędzie się 17 października w prestiżowym hotelu Prezydenckim w Rzeszowie.

Kongres kobiet podkarpacia kobbieciarnia
Kongres skierowany jest do kobiet 30+, zainteresowanych rozwojem i skutecznością biznesową. Pragnących zdobyć nową wiedzę, praktyczne umiejętności i nowe kontakty. Organizatorzy pragną zgromadzić wokół Kongresu panie, które chcą poznać tajniki budowania własnej marki, chcą dowiedzieć się, jak radzić sobie ze stresem podczas publicznych wystąpień, a także zrozumieć, jak ważna w budowaniu własnej kariery zawodowej jest współpraca z mediami. Prelegenci odpowiedzą na pytania, jak budować skuteczny PR własnej firmy, a także jaką rolę odgrywa nasz mózg w drodze do sukcesu!

Wśród fantastycznych prelegentów, którzy z pewnością zainspirują uczestniczki do zmiany swojego życia, znajdują się znani i cenieni trenerzy komunikacji biznesowej, eksperci z zakresu budowania kariery, coachowie, a także osoby z pierwszych stron gazet:

– ANDRZEJ SOŁTYSIK,

– JOANNA JABŁCZYŃSKA,

– KRYSTYNA MAZURÓWNA,

– ANETA TODORCZUK-PERCHUĆ,

– RYSZARD REMBISZEWSKI.

Kongres kobiet podkarpacia kobbieciarnia

Kongres ma rangę międzynarodową. Wśród występujących gości pojawią się kobiety biznesu m.in. z Rosji, Ukrainy i Litwy.

– Dostrzegając ogromny potencjał Podkarpacia, pragniemy skupić w jednym miejscu wspaniałe kobiety, które chcą rozwinąć swoje skrzydła, wejść w interakcję z liderkami biznesu, wymienić się swoimi doświadczeniami i zainspirować inne osoby do zmian. Chcemy pokazać, że porażki zarówno w biznesie, jak i w naszym życiu osobistym są znaczącymi punktami zwrotnymi, dzięki którym odkrywamy nowe wartości, którym warto się poświęcić. Celem naszego Kongresu jest podkreślenie wysokiego poziomu przedsiębiorczości kobiet biznesu z Podkarpacia. Pokazać, że również w Polsce południowo-wschodniej można z sukcesem prowadzić swoje firmy. – wyjaśnia Ilona Adamska, pomysłodawczyni Kongresu.

Organizatorki wydarzenia chcą, aby kongres wpisał się na stałe w kalendarz imprez na Podkarpaciu. Był miejscem, które wspiera i integruje środowisko kobiet przedsiębiorczych z całego województwa. Ale nie tylko, bowiem październikowe wydarzenie adresowane jest do pań z całej Polski. Kongres połączony będzie z targami, podczas których wyselekcjonowane firmy zaprezentują swoje produkty i usługi. To doskonała możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych i pozyskania stałych klientek.

Na zakończenie wydarzenia – pokaz mody połączony z bankietem, doskonałą muzyką i lampką wybornego szampana.

BILETY W SYMBOLICZNEJ CENIE 25ZŁ DO NABYCIA NA:

www.konferencjekobiet.pl

Więcej na fanpage-u wydarzenia na facebook.pl.

- A word from our sposor -

KoBBieciarnia patronuje I. MIĘDZYNARODOWEMU KONGRESOWI IMPERIUM KOBIET